Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Négy éves fiam újabban sokmind...

Négy éves fiam újabban sokmindentől fél. Általában este elalvás előtt, például egy-egy új pizsamánktól. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Ha férjem új pizsit vesz fel, egyszerűen ordít, nem jön be a szobába míg le nem veszi. Utána jó két óra mire elalszik, hozzá kell bújnom, mesélni stb. Valakinek volt ilyesmi tapasztalata?
2011. dec. 17. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális :)


az állandóság nyújtja a biztonságot, a megszokások.

ki fogja nőni

2011. dec. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnek normális, hogy egy négy éves ordít egy új pizsamától? Szerintem kicsit valami nem ok...
2011. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Négyévesen szerintem már nincs szó arról, hogy az állandóság adja a biztonságot. Valamilyen szinten persze igen, de azért, hogy egy új pizsamától ennyire féljen... Ez szerintem tényleg nem egészen O.K.:(
2011. dec. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. azon gondolkozzatok el, nem-e történt mostanában vmi a családotokban, nem-e lett vagy ő vagy ti megbolygatva. (veszekedések, új óvi, napi rend borulása, haláleset, nektek munkahelyi feszkó stb. stb.)
2011. dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Doki szerint normális! Megvertük a pizsit azóta kacag rajta, mintha tényleg sose félt volna. Elsőnek van igaza, kinövi, de kszi mindenkinek!
2011. dec. 30. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!