Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 17 hónapossal mennél karácsony...

17 hónapossal mennél karácsonykor este templomba?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

én kb. csak a fele miséig voltam a fiammal de akkor nagyon hodeg volt.

2011. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

15 hós babám van este semmikép

reggel vagy a nap folyamán valamelyik misére vinném be .

Miért nem este? mert annyira uj élményeket kap hogy nagyon nehezen tudna aludni illetve az esti rituálé teljesen fel lenne kavarva

2011. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Most vasárnap voltunk Baptista templomba 10 töl délig jol viselte de karácsonykor evangélikus templomba megyünk na ott hideg van nem hinném hogy sokáig bent leszünk (délelött)
2011. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mi reformátusok vagyunk de csak katolikus templom van a faluban, ők meg este 9kor miséznek. nagyon szeretném ha elmennénk de még jól meg kell gondolnom.
2011. dec. 19. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Átgondolnám, hogy a mise mennyire "kavar bele" az esti rituáléba, ahogyan azt már előttem is írták. Ha nem nagyon, vagy egyáltalán nem, akkor nem látnám akadályát.


(Ettől függetlenül ilyen pici babát nem vinnék misére. Nem képes még felfogni, hogy mi folyik körülötte, ráadásul nem hiszem, hogy végig bírná az egész misét, harmadrészt nekem vesszőparipám a szabad vallásválasztás. DE ha én el akarnék menni misére, megpróbálnám megoldani, hogy a pici otthon maradhasson. Tavaly egy rokon házaspár nagymamával oldotta meg, persze ez csak akkor lehetőség, ha közel lakik a nagyi)

2011. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi elvisszük, igaz, a kislányunk már 3 éves...

De tavaly is voltunk vele, ez nálunk családi szokás, és ugyanúgy hozzátartozik az ünnephez, mint a karácsonyfa, vagy a vacsora. Megnézzük a betlehemet, együtt énekeljük az énekeket. Mondjuk nálunk délután lesz a mise, 4 kor, úgyhogy utána jön a Jézuska.:)

2011. dec. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!