Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor fekszik le, mikor...

Mikor fekszik le, mikor alszik el, mikor és hogyan ébred (magától vagy ébreszteni kell), és hány órára viszed bölcsibe kisgyerekedet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 12:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

8-kor fekszik le, általában legkésőbb fél 9-kor már alszik.

Reggel 6 és 7 között kel, negyed 8-fél 8 között indulunk a bölcsibe (5 perc).

2011. dec. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a kisfiam 7 körül fürdik, aztán 8 előtt már az ágyban van. Egyedül alszik el kicsi korától. van amikor 10 perc múlva már alszik, de van hogy 1 órát is eldumálgat magába. Reggel 6 körül ébred, magától 7.30-8 körül érünk a bölcsibe, ha én délutános vagyok. Ha reggelre megyek, akkor apa viszi, de ő már 6.30-ra viszi, mert 7-kor indul a busz, amivel jár dolgozni. Akkor 5.45-kor van ébresztő. De általában akkor is megébred , mert hallja a mozgást.

2011. dec. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi! Zöld kezecske!
2011. dec. 21. 12:22
 4/12 anonim ***** válasza:

Negyed 9 - fél 9 körül alszik el, reggel fél 7-kor keltem/jük, 7 óra után már a bölcsiben van, mert negyed 8-kor van ott a busz a bölcsi előtt.

Egyedül alszik el, reggel általában ébreszteni kell.

Nálatok?

2011. dec. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6-kor fürdés. 1/2 7-kor vacsora, 7-kor fogmosás, mese és alvás. Kb. fél nyolckor durmolnak. 6-kor már tuti, hogy az ágyam mellett van. Legkésőbb fél nyolckor indulunk.
2011. dec. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a lányom 8 után, de legkésőbb fél 9 kor alszik. Reggel 6 kor ébred, és 8 körül érünk be a bölcsibe. Délben legalább 2 órát alszik.

A fiam viszont, 10 óra körül alszik el, 6 előtt ébred, sokszor 5 óra körül, és hát ő is 8 kor van benn, csak másik csoportban. Délben nagyon keveset alszik, 1-másfél órát, itthon meg csak egyik hétvégi napon alszik. - ki vagyok akadva, h ilyen kevés az alvásigénye!

2011. dec. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Heti 2x, 6-kor már indulunk a bölcsibe, akkor fél 6-kor keltenem kell:-(. A többi napon magától ébred, általában 7-8 között. Ilyenkor csak 10-kor indulunk, ha előtte nincs más dolgom, ( fél 11-re járok dolgozni, 6 órás vagyok). Az alvás általában úgy van, hogy fél 9 fele viszem be, és 9-re alszik el. De van, hogy hamarabb. Ha korán kell mennünk, akkor sem alszik el 9-nél hamarabb sajnos. Így kicsit nyűgös reggel, de azért felkel egész könnyen.
2011. dec. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Fél 9-kor fekszik le, hamar el is alszik. Reggel én 6-kor kelek, a gyerkőc fél7-kor. 7-re már a bölcsiben is vagyunk, és 7.10-kor már a buszon vagyok munkába menet.


Bölcsi közel, este minden kikészítve és cicamosdás van :)

2011. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fél 8-kor fürdés, legkésőbb 1/4 9-kor alvás.

Reggel 7-kor alig tudom felébreszteni a fiamat, jó, ha 8-ra a bölcsiben vagyunk. Szerencsére a főnököm (eddig) még nem szólt.

Délután nehezen alszik el bent, kb. 1,5 órát durmol.

2011. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam este fél 8-8 körül szokta mondani, hogy menni akar pancsizni, akkor az azt jelenti, hogy álmos. :) Szóval fürdés, mese, aztán alvás reggelig. Általában negyed 7-fél 7 körül magától kel, ritka az, hogy nekünk kell reggel felébreszteni. 3/4 7-7 körül indulunk itthonról a bölcsibe. Ott alszik ebéd után 2-3 órát, attól is függ, hogy éppen hányan vannak összesen, és hagyják-e egymást rendesen aludni (családi napközi).
2011. dec. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!