Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bölcsis és ovis gyerekeimet...

A bölcsis és ovis gyerekeimet a szabadnapjaimon ne járassam majd közösségbe, ha "6 órában" megyek vissza dolgozni?

Figyelt kérdés

Ez két hét alatt 5 db 12 órás műszakot fog jelenteni ,úgy jön ki a heti 30 óra .

Egészségügyről és több műszakról van szó.

Ha a kissebb 3 éves lesz akkortól ismét teljes munkaidőben dolgozom majd.


2011. dec. 21. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
12 órázom,2 nap meló,2 nap itthon általában,de szabadnapjaimba is mennek bölcsibe/oviba. Bár nekem hétvégén is kell dolgoznom,minden 4.hétvégém szabad csak.
2011. dec. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,meg nekem éjszaka is kell dolgoznom,két éjszakás között pedig nem tudnám magam kipiheni,ha itthon maradnának. Rengeteg mindenből/programból is kimaradnának a bölcsibe,oviba. Valamint nagyon rendszertelen lenne az életük úgy ha szabadnapjaimba itthon lennének.
2011. dec. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is így fogok járni ahogy TE,majd ha lejár az egy év ,előtte is így járta,2 napot megyünk,aztán 2 nap szabad.
2011. dec. 21. 23:24
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is éjszakázom,hétvégézem majd.


Azért is tettem fel a kérdést ,hogy az oviban,bölcsiben elvárják e ?,hogy ne járassam a gyerekeket azokon napokon amikor szabadnapos vagyok.

2011. dec. 21. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ovinak/bölcsinek semmi köze hozzá, hogy te mikor vagy szabadnapos! A kajájuk is ki van fizetve, így én vinném őket. Hétvégén úgysincs ovi/bölcsi.
2011. dec. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En ugyan nem vagyok a te helyzetedben, de jaratnam.

A bolcsinek/ovinak a nagy elonye a rendszeresseg, pontosabban a gyerek is akkor szokik be a legjobban es akkor erzi jol magat a legjobban a tobbiekkel, ha allando tagja a tarsasagnak es nem csak egy beugro emberke heti 2-3 napban.

Sokszor elofordulhatna, hogy O csak vendegnek erzi ott magat, esetleg a tobbi gyerek is annak nezi.

Ez nem jo szerintem.

2011. dec. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is 12 órázom,de megy bölcsibe a szabadnapjaimon a fiam.egyik nap nappal,másnap éjjel megyek,és két nap szabad.a szabadnapokon megcsinálom a házimunkát,mire megyek érte mindent megcsinálok,így vele minőségi időt tudok tölteni.nem töltök vele kevesebb minőségi időt mint aki hivataliban jár dolgozni
2011. dec. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!