Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többgyermekesek, nagycsaládoso...

Többgyermekesek, nagycsaládosok! Nálatok van napirend, vagy a gyerekek igényeihez igazodtok?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az étkezésekre , alvásra stb..

Nálunk kész káosz avn néha , mindegyik akkor eszik , amikor éppen éhes , így szinte egész nap kaját adok valamelyiknek. Az egyik aludna , a mási kimenne , nem tudom összehangolni. Van egy 9 hónaposom egy 2,5 évesem ,5 és egy 8 évesem.


2011. dec. 22. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok. Az én férjem is a gyerekszám növekedésével változott, bár most is még sokszor szájába kell rágni hogy mit csináljon, meg van hogy puffog ha megkérem valamire.

(már amikor egyáltalán itthon van).

Én így a mindennapos teendőket jól ellátnám akkor is ha egyedül maradnék, de egyrészt anyagilag másrészt érzelmileg azért nem lennék túl jól.

Mert oké hogy nem sokat segít de este a nap végén meg néha szabadnapján is itt van velem, meghallgat, beszélgetünk, megölel, szeret stb. ami nélkül nagyon carul lennék:)

2011. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm az offomra a valaszokat! :) Jo tudni, hogy a gyerekszamnövekedessel felnöhetnek a feladathoz a ferfiak :), de ez azert megiscsak lutri... A környezetemben, legalabbis kivülröl 1-2 gyerekes apukakat latok jobban resztvenni a közös dolgokban, emiatt a ketelyeim, amiket egyebkent mondtam neki...

Köszönöm.

2.

2011. dec. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!