Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozik valaki váltott...

Dolgozik valaki váltott műszakba a párjával, hogy megoldható legyen a gyerek oviba elvitele és el hozatala?

Figyelt kérdés
Hogyan sikerült azért mindent megcsinálni?hogyan oldjátok meg hogy a házasságot se viselje meg a távollét?
2011. dec. 23. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy házaspárt és ők úgy dolgoznak, hogy az egyikőjük délelőtt a másikuk meg délután. Náluk már óvodás a gyerek. Biztos nem lehet könnyű.
2011. dec. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Épp tegnap találkoztam egy játszóteres barátnőmmel, 1,5 hónapja kezdett újra dolgozni (3,5 és 5 éves gyerekek). Ő is és a férje is 5-től 5-ig dolgozik, vagy éjjel, vagy nappal. Mindig váltva, hogy tudják hozni-vinni a gyerekeket az oviba. Azt mondja, egy héten egy nap van, amikor mindketten otthon vannak, így ki lehet bírni. Viszont az előnye ennek szerinte, hogy nem kell szabira menni, ha beteg valamelyik gyerek, mert vagy ő vagy apa otthon van.
2011. dec. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A férjem 3 műszakban dolgozik, én 2 műszakban, a fiam 3 éves koráig heti 30 órában. A férjem megkapja előre a beosztását, én ehhez igazíttatom az enyémet. Másképp nem megy, kell a munkahely jó hozzáállása is. Még így is fejtörést okoznak a hétvégék, mert mivel multinál dolgozunk, csak havi egy szabad hétvége jár és egy vasárnap, a maradék hétvégés napokon az egyik barátnőm 17 éves lánya vigyáz rá. Volt olyan, hogy hírtelen tudtam meg, hogy reggel fél 6ra mennem kell /ilyenkor negyed ötkor indulok/, a férjem éjszakás volt, így a szomszéd néni vigyázott reggel hétig a fiamra, míg a férjem haza nem ért.
2011. dec. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen mi is mindketten 6-2 ig dolgozunk ezért kell hogy váltottan legyünk,én nem dolgoztam még délután de igy talán könnyebb lesz.páromnak 2 szabadnap jár az többnyire hétköznap nekem meg szabad minden hétvége.igy négy fél nap +1 hónapban 2 egész hétvége a mienk,remélem tudunk élni vele.
2011. dec. 24. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi mind a ketten 4 műszakban dolgozunk,szerencsére mindig van itthon valaki a gyerekekkel.

(én:hétfő nappal,kedd éjjel,szerda-csütörtök szabad,a férjem akkor éjszakás,amikor én nappalos vagyok,akkor arra a 30 percre,amíg én hazaérek,egyedül vannak itthon a gyerekek.)

Elméletileg 4 naponta 1 napot együtt vagyunk itthon a férjemmel,ez télen működik,a többi évszakban másodállása van,olyankor alig látjuk egymást,de 10 éve vagyunk együtt,megszoktuk,hogy annak a pár órának is tudjunk örülni:)!

Segítségünk nincsen,így muszáj ez a 4 műszakos munka:(!

2011. dec. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!