Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális viselkedés ez 3 éves...

Normális viselkedés ez 3 éves lányomnál?

Figyelt kérdés
Kislányomat 1 hete szoktatom az oviba (reggel viszem és ebéd után kell érte mennem) viszont teljesen megváltozott itthon. Sajnos bent elég sokat sír, hiányol engem, itthon nem fogad el rajtam kívül mást. Szinte árnyékként követ mindenhova, én csinálhatok neki csak meg mindent. Apát sem fogadja el, szinte hozzá sem nyúlhat. Normális ez a viselkedés vagy esetleg probléma lehet nála? Vagy ha normális meddig tarthat ez az állapot? Amíg megszokja az ovit?
2012. jan. 7. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is ez volt pontosan csak tarsult hozza ejszakai felsiras is,de par het mulva vissza allt minden a regi kerekvagasba.Sot nalunk nem divat a beszoktatas egybol ott kell hagyni es nem is maradhatsz ott csak bucsuzkodni azt is roviden.Hamar belerazodott ahoz kepest hogy mennyire ossze vagyunk nove.Sok sikert es nyugi mert elmulik:)
2012. jan. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En szerintem azert van mert hianyzol neki az en kislanyom is 3 eves es o mindig sirva szaladt a nyakamba mikor mentem erte.De ezt velem nem csinalta mondjuk.Nincs nala semmi problema csak szerintem nagyon ragaszkodik most hozzad mert nem lat annyit mint ezelott. Ne aggodj !

Minden jot!

25anyuka

2012. jan. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
én is ilyen voltam, teljesen normális
2012. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök normális és teljesen érthető visekledés. Örökké a közeledben akar lenni, mert jájött, hogy nem lehet örökké a közeledben. Attól fél, megint eltűnsz. Nem fog örökké tartani, átmeneti állapot. Majd rájön, hogy mindig érte is mész (amint minden reggel mondj el neki), és hogy addig is pótmamára talál az óvónőben, dadusban. Azért előfordulhat, hogy lassan cseng le a dolog, akár fokozatosan, hónapok alatt, de hogy teljesen normális, arra a nyakam tenném.
2012. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor csak idő kérdése az egész. Csak lelkileg kicsit kifáraszt :-((
2012. jan. 7. 13:19
 6/6 anonim válasza:
bírni kell, anyum is nehezen bírta, de végig csinálta anélkül, hogy megbántott volna egyszer is
2012. jan. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!