Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A ti 3-4 évesetek időben...

A ti 3-4 évesetek időben elalszik?

Figyelt kérdés
hiába fektetjük le 8-fél9 között,sokszor fél10-10 mire elalszik.mindenféle ürügyet talál,hgy miért nem akar még aludni...
2012. jan. 8. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a miénk 3,5 éves, már rituálénk van, hogy mikkel fog kijönni a szobájából, próbálunk mindent előre megoldani, de igen, nálunk is sokszor ez a 9.30-10 órás időszak van ,reggel meg alig lehet kikönyörögni az ágyból. Pedig lefárad napközben, este minden ugyanúgy történik mindig, tudja, mire számíthat.
2012. jan. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen, 3 éves, és most aludt el. Nekem nem szórakozik, hogy nem akar elaludni. Nem engedem neki.
2012. jan. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%
Igen, fél 8-kor van villanyoltás, és nem szokott mászkálni. De bili és pohár víz bent van a szobájában, más ürügyet meg mit tudna kitalálni?
2012. jan. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
fél9-9 fele viszem be, attól függ mennyire fáradt. Általában 20-30 perc alatt elalszik. Hiába vinném be hamarabb, nem aludna el, mivel nem álmos még annyira. Ez akkor gáz, ha korán kell kelni, mert heti 2x 6-kor már indulunk.Ilyenkor kicsit nyűgösebb, de azért felkel.
2012. jan. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

bili és pohár víz nálunk is van bent, ezek mellé jön még a kiömlött a víz, folyt az orrom, itt a koszos pzs, ki van száradva az arcom, kezem, van egy bibi a térdemen, belelóg a haj az arcomba, fogjuk össze, elfelejtettelek megölelni, nem adtál puszit, nem tudok rendesen betakarózni, nem vagyok álmos, viszket a hátam, elfelejtettem valamit elmesélni, ami ma történt... sorolhatnám még, szerencsés, aki ebből kimarad, bár mi már csak röhögünk rajta, persze csak akkor, amikor nem látja, nem hallja

2012. jan. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Fél 8-8 között villanyoltás és utána nincs mese, alvás van. Nem szórakozik.
2012. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

kedves elsö! tetszettek a felsorolásaid,-szószerint nálunk is ezek vannak! bár tegnap volt egy újabb verzió: sántíta jött ki a szobájából azzal a szöveggel,hogy eltört a lába és vérzik..-szóval ürügyből van elég!!


Valaki azt írta,hogy: "nem engedem neki"-nyílván én sem engedem neki! de nem kötözhetem az ágyához..

2012. jan. 8. 20:36
 8/13 A kérdező kommentje:
ja,és ráadásul,az enyémet reggel nem kell kikönyörögni az ágyból,mert ma reggel is már 7kor felkelt!!
2012. jan. 8. 20:38
 9/13 anonim válasza:
Újabban ugyanez a helyzet a 4 évesemmel. Szerintem azért lehet, mert már elég nagy és okos ahhoz ,hogy tudja, felfogja, hogy miután őt aludni küldjük, mi (szülők) még nem fekszünk le, hallja a beszélgetést ,a tévét, stb., és egyszerűen velünk akar még lenni.
2012. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pár héttel ezelőttig nálunk is ez volt a helyzet. De amikor betelt e pohár, leültettem a fiam és megbeszéltem vele, h miért kell ágyba maradnia. ÉS onnantól kezdve nem talál ki semmit. A másfél éves huga is újra szépen, hamar elalszik.

8 körül már alszanak, kb 7 ig. A fiam délben se alszik már ha itthon van, az oviban talán heti 2 szer.

2012. jan. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!