Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák éreztétek már úgy,...

Alaszka kérdése:

Anyukák éreztétek már úgy, hogy a gyerekeiteket nem egyformán szeretitek?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy ez a dolog csak bennem fogalmazódott meg, de nem szó szerint kell érteni. Van egy 4 éves, és egy 6 hónapos lányom, a naggyal sokszor nem bírok, úgy érzem kiesett a kezemből az irányítás, a kicsi meg még nem tud rosszat csinálni, de lelkiismeretfurdalásom van, hogy jobban szeretek a kicsivel lenni. Nyilván múló dolog, mert a kicsiből is nagy lesz előbb-utóbb. Más is érzett ilyet?
2012. jan. 9. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én 2 és fél évesem egy igazi ördögfióka tud lenni, míg a 2 hónaposom a színtiszta nyugalom, de érdekes módon soha egyszer sem fordult meg a fejemben, hogy a kicsit jobban szeretem még akkor sem ha tiszta ideg vagyok a nagy miatt...

Én azt hittem mikor terhes voltam, hogy a picit nem leszek képes annyira szeretni majd mint a nagyot, de tévedtem, ugyanúgy imásom őt is! :)

2012. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
en ezert nem merek tesot bevallalni,nehogy ne tudjam annyira szeretni mint az elsot!
2012. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pont fordítva voltam, mivel a kicsivel nem lehetett kommunikálni, úgy éreztem őt kevésbé szeretem. De erről szó sincs, kialakult a kötődés a kicsivel is. Szembe kell nézned a félelmeiddel, nem szereted kevésbé a nagyot, csak a csatákból van eleged, ezért érzed így.
2012. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem kevésbé szeretem az egyiket, hanem másképpen, más miatt.

A nagy okosabb, ügyesebb, a kisebbik pedig bújósabb, hízelgőbb. A nagyot az eszéért, a kicsit a bújósságáért szeretem. Mindegyiket szeretem persze, de másképp:)

A nagy amúgy engem is naponta kicsinál... 3 hó múlva 4 éves lesz. A pici 2 éves, dackorszakos, ő sem könnyű eset.

2012. jan. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!