Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor aludjon az oviban...

Mikor aludjon az oviban előszőr? A héten reggeltől van 2órákat,8-10ig, jövőhéttől ebédig marad. Az is menjen egy hétig és utána az ott alvás?

Figyelt kérdés
még sír minden reggel, néha eltörik a mécses az ott léte alatt is, de itthon lelkesen mesél az oviról.ma este már azt mondta hogy az ovó nénit is szereti.szóval haladjunk szépen lassan tovább, vagy jövőhéten 2nap csak ebéd, utána aludjon is ott?
2012. jan. 11. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a mélyvízbe dobásnak vagyok a híve.. nálunk ez a módszer vált be. Bölcsibe is oviba is első napon egész délelőtt ott voltak, második nap egész napra beadtam őket.

Minden gond nélkül vették az akadályt.

Belül nagyon rossz volt, de láttam hogy a határozottságom miatt ők sem félnek és természetesnek veszik a változást, ezért aztán megnyugodtam.

2012. jan. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt az óvónéniktől kérdezd meg. Ők látják a gyermekedet, tapasztalatból tudják, hogy a bölcsibe korábban nem járó (a leírtakból gondolom, így volt), nem vészesen, de sírdogálós gyerekekkel milyen gyorsan lehet/érdemes haladni. Sürgetni semmiképp nem szabad. S ha már egyszer bizalmat szavaztál az óvónéniknek (hiszen rájuk bíztad a csemetédet), bízzál a tudásukban, tapasztalatukban.
2012. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!