Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőnél alvás,1 hétig. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőnél alvás,1 hétig. Ti jó pofát vágnátok ehhez? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Rövid változat: szerintetek egy kapcsolat nem a kölcsönös megbeszélésen alapulna?? tudtommal fontos hogy boldognak lássuk a másikat, hogy megbízhasson bennünk, és próbáljuk betartani amit kér, ha teljesíthető....


Hosszabban, akit érdekel a történet....


Barátnőm (16) most hétfőn délután utazott le egyik osztálytársához (szintén csaj) akinek van egy jóval idősebb pasi tesója is, hogy szórakozzanak így a szünetben együtt pár napot... eddig oké, csajoknál ez már csak így megy, nektek nem gáz az együtt alvás (nálunk pasiknál már totál melegnek lenne titulálva aki így tesz)... úgy volt megbeszélve hogy csütörtök estig lesz ott, és nem megy balcsira velük (közel van hozzájuk a balaton) mivel tüdőgyulladása volt nemrég... ezt el is fogadta, de aztán mégis kérlelt h péntek kora reggelig maradjon :) viták árán, de belementem. most hogy ott van azt is kikunyerálta hogy péntek estig maradhasson, +balcsira is menjen le... erre már mondtam felejtse el, balcsira úgyis fürdeni jár az ember, és azt nem kéne olyannak aki pár hete kórházban feküdt... mind1, kikönyörögte, szintén nem tudtam mást mint elfogadni hogy megy akármit mondok... a péntek estig maradással szintén ez a helyzet...


ERRE este felhív:

-szia, HÍVJÁL VISSZA! (lenyomja)

felhívom, közli ma este sem tud jönni.. :):) milyen meglepő... indok: lerobbant a kocsi..... poén: 1 hónapja is volt náluk, akkor is lekéste az utolsó buszt és akkor sem tudott jönni aznap... no comment, nemde? :)


erre leb*szom és még neki áll feljebb, elszid mindennek hogy én miért merek vele így ordítani... holott én voltam az aki elmondta neki hogy egy vonattal még ma el tud jönni haza talán...


ti hogy kezelnétek a dolgot???.....


2009. jún. 19. 20:52
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ehhez tartozik még h mikor elkezdtem neki panaszolni ami zavar ezzel az egésszel kapcsolatban, mert sík ideg vagyok tőle, KÖZÖLTE hogy "őt ez nem érdekli ha csak ezért hívtam" és letette :)) bezzeg ő mindenben számíthatott rám amíg ott volt, jó ha kétszer felhívott a héten és akkor is csak azért hogy segítsek neki msnen instrukciókat adni filmnézéshez, felirat betöltéséhez.... utána le is lépett még annyit se kérdezett h élek-e, mivan velem, itthon stb :) de ha kell neki valami arra jó vagyok...
2009. jún. 19. 20:55
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

fiatal lány még, nem érdemes vele szenvedni, ha ennyit jelentesz neki.

Szerintem..

2009. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
a fő dolog, h lenyugodj! most nagyon ideges vagy... tisztább fejjel másképp látod majd a dolgokat, nem mondom, h jónak, de jobbnak
2009. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ködösít... én elküldeném a fenébe, időpocsékolás...
2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%
Na ne már!!Azért kiakadni,mert egy ágyban alszik a barátnőjével?Arra még nem gondoltál,hogy esetleg olyan a csajszi szobája,hogy pótágy nem fér be? Vagy lehet,hogy van bent csak egy szobában alszanak?Én is aludtam már nem egyszer a barátnőimmel egy ágyban ill. szobában.Voltam én is egy hétig távol.Nem kell kiakadni azon ha még nem akar azonnal hazajönni.Hány évesek is vagytok?
2009. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó válaszoló, neked tényleg az jött le, hogy az egy ágyban alváson akadt ki?

Ülj le és beszéld meg vele, hogy miért viselkedett így. Ha meg nem hajlandó, vagy neked támad, hogy nincs igazad, akkor annyit ér...

2009. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

@20:58

igazad lehet.... talán tényleg felesleges vele foglalkozni, de a 3 év alatt még sosem játszotta ki ennyire a bizalmam....


@21:03

sztm nem olvastad el teljesen a történetet, csak a címet kb... nem azon akadtam ki, hogy nem akar jönni.. jöjjön amikor akar felőlem... csak akkor először NE ígérje azt, hogy csütörtök estére lesz otthon, aztán biztosít róla hogy legkésőbb péntek hajnalban indul, utána már csak péntek délután, amiről kiderül hogy valójában estére ér haza, és akkor meg lerobban a kocsi felettébb különös módon.... és mondom, legutóbb mikor itt volt is kb ezt játszotta el, csak akkor a buszt késte le (mintha szándékos lenne)... szóval a problémám az, hogy össze-vissza hiteget és baromira kijátssza a bizalmam, tegnap mikor beszéltünk (mikor még úgy volt h jön ahogy beszéltük) említette hogy bántja amiért nem tudok bízni benne.. erre ma ezt csinálja.. csodálkozik???!..


amúgy igazatok van, lenyugodva talán másképp látom majd a dolgokat.... de kétlem hogy ennek így kéne mennie, mikor összevesztünk az egész miatt (jó, csúnyán beszéltem vele tényleg), azt vágta a fejemhez hogy már komolyan mondja előlem menekül mert ilyen vagyok... de én meg MIATTA vagyok ilyen, egyszerűen fél másodperc alatt képes olyat mondani, hogy felviszi bennem a pumpát maximumra, értitek?? :S tökre olyan volt mikor közölte hogy "nem tud jönni", mintha még örülne is neki.. legalább hallottam volna a hangjában a megbánást/szomorúságot/idegességet vagy bármit...


egyébként 20 vagyok, ő 16, 3 éve vagyunk együtt ahogy írtam és távkapcsolat... lassan pont 1 hónapja lesz hogy nem láttam mert nagy a táv köztünk (több mint 300km)... előtte sűrűn találkoztunk mert ott tanulok ahol él....

2009. jún. 19. 21:22
 8/21 anonim ***** válasza:
egyetértek előttemszólóval, megkéne beszélni. ha erre sem klépes, akkor értelne kis fiatal kiscsaj még, és nemérdemes rá időtpazarolnod, merez ilyen marad mégegy jó darabig.-
2009. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
hát akkor úgy látom egyetértetek, ugyanazt írjátok kb amit én is gondolok most róla :S eszméletlen dolgokat hoz elő belőlem a csaj, komolyan mondom, soha senkire nem tudtam még ilyen gyűlölettel gondolni mint rá ahogy kezeli ezt az egészet most... és sztm az is benne van h minden pillanatban ott van mellette a barátnője, aki előtt gondolom "menőnek", laza csajnak akar látszani, hogy "namost ő megmutatja ki hordja a nadrágot ;)"....
2009. jún. 19. 21:27
 10/21 A kérdező kommentje:
egyébként hívtam, MI TÖBB, próbáltam vele megbeszélni a dolgokat, csak azért feltekertem központba feltölteni a mobilom h megtudjam most hogy akar hazajutni és beszélhessünk, erre nem ám hogy meghallgatott volna (igaz szidtam mint a botot, de legalább ilyenkor sunyin lapíthatott volna hogy hadd jöjjön ki belőlem ha felkorbácsolta az indulataim, utána talán lenyugszom), hanem még sorozatosan rám is nyomta a telót, hogy lássam őt mennyire felháborítja ahogy beszélek.... ezzel még jobban felidegelt persze :@ hihetetlen....
2009. jún. 19. 21:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!