Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor hozzátok el a gyereket...

Mikor hozzátok el a gyereket az oviból, ha van kistesó is: ebéd után vagy alvás után?

Figyelt kérdés
A gyerek döntése vagy a ti döntésetek?
2012. jan. 11. 14:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%

Alvás és játszás után, du. 4 körül.

Nem a gyerek döntése, néha így is maradna még. Ennek az az oka, hogy délután összevont csoportok vannak és akkor találkozik Andriskával.... :)

2012. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ebéd után. Az ovi döntése. Sokan vannak, és aki anyuka otthon van megkérik , vigye már haza a gyereket, mert nem férnek aludni.
2012. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Alvás után. Az én döntésem volt.
2012. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%

Kezdetben (1-2hó) alvás előtt, had szokja az új környezetet, majd utána alvás után.

Nálatok hogy van?

2012. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Alvás után úgy 3 körül. Én döntöttem így.
2012. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%
alvás után egyrész mert mikor az oviban ebéd van a pici itthon alszik, a nagy meg nem aludna itthon tehát ezért is jobb így, eleinte mentem 3-ra egyből alvás után de aztán reklamált hogy még nem is tudott játszani, úgyhogy már csak 4 körül merek menni érte:) szóval a döntés valahol közös
2012. jan. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ebéd után, szintén az ovi döntése volt és szintén arra panaszkodtak, hogy nem tudnak annyi ágyat kitenni ahány gyerek van.
2012. jan. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Én 3-ra megyek a gyerekemért, pont ébredésre érek oda. Ez az ő döntése, ő akar ott aludni (most kezdett a héten igazán, decemberben csak 1-2 órákat volt bent pár napig).

Ragaszkodik hozzá, hadd aludjon ott. Részben örülök a döntésének, mert nehéz lett volna érte menni ebéd után (kistesó alvásidő miatt), de közben nagyon hiányzik nekem. Meg kell szoknom, hogy külön vagyunk :) 3 éves

2012. jan. 11. 16:53
 9/14 anonim ***** válasza:
Én ebéd után hozom el. Itthon pedig együtt alszanak a kistesóval. Közös döntés volt, igazából itthon szeretne aludni, nekem meg kényelmesebb, hogy a kicsit nem kell ébresztenem a délutáni alvásból, hogy odaérjünk az oviba.
2012. jan. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Alvás után! Imádja az ovit, szereti a barátait. Ő kérte hogy minél később menjek érte :)
2012. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!