Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves fiam, csak akkor szól...

3 éves fiam, csak akkor szól ha már be ment a pisi eleje, az oviba nem fognak neki örülni, visszaszokik a rendes szólásra ha pisilnia kell?

Figyelt kérdés
2,5 éves kora óta szobatiszta,nagyon szépen szólt mielött jött volna a psis ám kb 2 hónapja csak akkor szól ha már bent van egy kicsi,ha szólok neki,hogy menjünk psilni mert már régen volt,azt mondja nem érek rá,aztán nagy nehezen el jön velem és léátom nagyon kelett már neki,miért nem szól úgy mint régen?
2012. jan. 12. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Az enyém négy éves és néha még most is előfordul. Semmi gond nem lesz az oviban. Hozzá vannak szokva. Ott egyébként is mennek mindig mosdóba kaja előtt, után; udvar előtt, után; alvás előtt, után. Meg amikor a gyerek magától érzi, hogy kell. Bele fog rázódni, nem lesz vele gond:)
2012. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
már járunk oviba pár napja egyenlőre nem szól ott is csak akkor ha már kicsit bement.itthon is csak akkor.és délben is van hogy alváskor bepisli,van hogy 1 hétig naponta van hogy 2 hétig semmi.gondolom az a visszaesés ami minden szobatoszat gyereknél eljön egyszer.nem szólok rá csak szépen mondogatom neki,hogy ha érzi már menni kell.
2012. jan. 12. 17:38
 3/3 ezsani02 válasza:
Az én tesóm 3 éves és néha ő is egy kicsit bepisil. Az óvodába szépen elmegy pisilni szó nélkül , de otthon úgy kell neki könyörögni ,hogy menjen már el . Nem kell aggódni miatta hallottam már durvább eseteket : egy 5 éves gyerek is így volt vele :( :) szerintem az oviba le fog szokni róla ;)
2013. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!