Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik még a világon olyan...

Létezik még a világon olyan 27 hónapos gyerek aki nem eszik önállóan kanállal és nem iszik pohárból mert magára önti?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 12:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja és gyermekeink vannak, nem kölykeink
2012. jan. 14. 13:28
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te hibád egyébként. Ebben az esetben nem okolható az édesanya. Minden gyerek születéstől kezdve tud pohárból inni. Ugyanannyi fáradtság megtanítani inni egy újszülöttet pohárból, mint csőrösből vagy cumis üvegből. De a csőrös pohár gyártók annyira nyomatják a termékeiket, hogy a legtöbb anyuka használja sajnos. Tulajdonképpen bedőltél az ide vonatkozó marketingnek. A védőnő azért elmondhatná... Mi még "termékmintát" is kaptunk. Kb. 2-3000 Ft-ba kerül az a pohár. A védőnői szolgálaton keresztül küldte ki a cég. Minden 10 hónapos gyerek kapott abban az időben ebből a pohárból Magyarországon! A védőnő teljesen elképedt, hogy a gyerek sima, rendes pohárból iszik és nem használunk sem cumis üveget sem csőrös poharat. Ha érdekel leírom hogyan szoktattam a pohárhoz. Bár jóval kisebb volt, mert én tényleg utálom ezeket a segédeszközöket.
2012. jan. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy egy kisgyerek nem iszik pohárból, hanem, hogy a felnőttek (???) ilyen stílusban képesek írni! Milyen ember lehet az ilyen az életben. Nah, ez a szánalmas!!!!
2012. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

63%-os, ásd el magad, látszik a válaszaidból, hogy egyedül a kötekedö szándék vezérel.


Kérdezö, a lányom 28 hónapos, levest még nem nagyon tud egyedül, fözeléket meg nem szereti. Villával, kézzel eszik egyedül.

Pohàr a kedvétöl függ.

2012. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!