Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti engeditek ovis gyereketekne...

Ti engeditek ovis gyereketeknek hogy az legyen farsangon ami akar?

Figyelt kérdés
Úgy értem mondjuk ha tudod hogy biztos lesz 5pokember vagy valami felnőttesen jelmezt választ pl ami nem illik gyereknek vagy nem tudod megcsinálni és venni drága? Enyém most transformers akar lenni. Eddig mindig én csináltam neki tok ari jelmezt most ezt nem tudom és szerintem ez félelmetes jelmez lenne más gyerekeknek de annyira ezt akarja. Előtte ugy volt hogy szobafesto lesz arra mar megvolt a tervem de most nem akarja mar.
2012. jan. 15. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam is pókember lesz az idén,megpróbáltam lebeszélni, minden féle ötlettel előálltam, dehát egyszerűen nem hagyta magát lebeszélni a Pókemberről. Csak amiatt akartam lebeszélni,mert biztos nem ő lesz az egyetlen Pókemeber, tavaly is volt három is, akkor ő Télapó volt, dehát most elkapta eza Pókember őrület.
2012. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!