Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit és mennyit iszik egy nap...

Mit és mennyit iszik egy nap 3 éves körüli gyereketek?

Figyelt kérdés

Az enyém alig iszik, és alig pisil. Nagy harc minden korty :( Miket adtok neki?


Pohárból kortyol egyet, és lerakja. Szívószállal szív kettőt.. Levesből eszik két kanállal, és nem kér többet. Tanácstalan vagyok. És félek, nem tesz jót a veseműködésének, és a keringésének sem. Oviban 7 órán át semmit se iszik!!! (hiába kínálják).


2012. jan. 18. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Enyém se egy ivóbajnok, de a kakaót szereti (reggel-este 3 deci). Közben próbálok neki minden mást is adni,csak igyon valamit: gyümölcslé, szörp, tea - összesen kb 3-4 deci.

Az oviban ő sem iszik, így amikor megyek érte, mindig viszek neki kis két decis szívószálas üdítőt, amíg hazaérünk, azt megissza legalább.

2012. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, ez jó ötlet, vinni fogok én is valami szívószálast, ha megyek érte :)


Reggel este 1,5 dl kakaót iszik... ha itthon van,néha iszik egy dl-t napközben is.. De a fél litert nem igen érjük el egy nap folyadékban sajnos :(

2012. jan. 18. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:

2,5 éves múlt és sokat iszik. Nekem néha ez a gondom, mert bepisil alváskor. Éjjeli pelust vissza kellett adnom rá, mert nem bírta tartani.

1 nap:

reggel 2,5 dl kakaó

reggelihez tea, víz, szörp, amit kér, evés közben is sokat iszik, 2 dl-t legalább így félek nem a kajával lakik jól, hanem az innivalóval.

délelőtt is sokszor látni pohárral a kezében,

ebéd közben is iszik, utána is

alváshoz tej

délután is, vacsihoz is... igazából feleslegesen szedem napszakokra. Sokat iszik. Több, mint 1 litert naponta, +ha levest eszik.

2012. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3 éves lesz márciusban a lányom. A szívószálas ivólékat szereti. Kakaót iszik minden este 1 cumisüveggel. Reggel fél bögre tejet iszik szívószál mániával, nem tudom pontosan mi a neve, talán csoda szívószál, a minimaxon láttam régebben, cukorkákkal töltött szívószál, ami feloldódik ahogy a tejet issza vele, esetleg ezt is kipróbálhatod. Vagy ha van gyümölcs centrifugád, akkor narancs-alma lét csinálni vele. Nekem mondjuk megissza a vizet is, de nem sokat, mindig csak pár kortyot iszik. Van, hogy teát kér, ezt együtt főzzük, ő kapcsolja be a tea főzőt, így szívesebben megissza.
2012. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3 és fél éves a lányom. Reggel 3 deci kakaóval kezd, napközben teljesen normálisan, pár óránként inni kér, az oviban sincs ezzel gond, de csak sima vizet issza meg, üdítő nem kell neki, a teát sem fogadja el. Este vacsorához általában megiszik egy pohár tejet (másfél-két decit), majd elalvás előtt még 3 deci kakaót.

A napi másfél liter folyadék biztosan megvan neki.

2012. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok!!! Hát akkor igyekszünk többet inni mi is :)
2012. jan. 19. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!