Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van olyan anyuka aki puhatalpú...

Van olyan anyuka aki puhatalpú cipőben járatja a gyermekét? (pdiped, Liliputi)

Figyelt kérdés
Még csak kapaszkodva megy a kislányom, de arra lennék kíváncsi, hogy betonon használható-e. Köszi..
2009. máj. 29. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szióka!

Az én fiam most volt egy éves,és még csak puhatalpú cipője van.Most,hogy már majdnem szépen jár egyedül fogom neki megvenni az ekső "igazi"cipőjét!

A puhatalpú cipő olyan helyen jó ami nem sík terület,füvön,homokon stb..ahol tudja tornáztatni a talp izmait ha megy benne!Ha sík területen akarod csak járatni pl:járda,beton akkor egy jó minőségű cipő kell neki.Tehát néhány lépésnél használható a betonom,de nem folyamatosan.

Amúgy nagyon jó találmány szerintem,legalábbis mi imádjuk!

És már szépen alakul a talpacskája a fiamnak!

2009. jún. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, erre voltam kíváncsi. Sajnos a rendes cipőjükből 22-es a legkissebb.
2009. jún. 4. 08:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen én is néztem őket,de nekem a legnagyobb bajom velük,hogy nem tartja a baba bokáját.gondolom azért nincs kisebb,mert esetleg nem ajánlják első cipőnek!

örülök,hogy segíthettem!

2009. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!