Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meglopott a bébiszitterünk,...

Meglopott a bébiszitterünk, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 07:57
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az ötéve kisfiamnak több ruhája és játékja eltünt. Ezért lehet feljelentést tenni vagy beszéljem meg vele négyszemközt?
2012. jan. 30. 07:58
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem biztos, hogy ö volt, a gyanusitásokkal óvatosan kell bánni.

Másrészt elöször mindenképpen fel kellene szólitani, hogy adja vissza, amit elvitt, mert különben feljelentitek.

Ha erre nem reagál, akkor lehet feljelentést tenni, de vha nem nagy érték, akkor valószin´leg nem fog semmi történni azon kivül, hogy megtettétek a bejelentést, pár hét múlva lezárják az ügyet.

2012. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én is ebbe a gondba estem. Ha nem nagy érték, most pl a ruha akkor nem fognak vele foglalkozni. Csak azért gondolom, hogy ő volt, mivela szárítóról tünt el és ott a helye megmaradt. Van egy öcsikéje, hat éves, tehát neki elvihette.
2012. jan. 30. 08:14
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne gyanúsítsd, csak kérdezz rá, hogy nem e látta. Ha azt mondja, hogy nem, akkor kezdj el vele mindenféle szegénységről, lopásról stb. beszélni. Valószínűleg fiatal, próbálj meg benne bűntudatot kelteni.
2012. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi az amit elvitt? a rendörség 5000Ft alatt nem is foglalkozik az üggyel, hogy pár játékot elvitt nem jönnek ki.


Lányomhoz is jön egy lány vigyázni rá, ha ilyet vennék észre elkezdeném keresni a játékokat, ruhákat hangosan, és ha nem jönnek vissza akkor egyszerüen elbocsájtom. èn nem szeretek vádaskodni amíg nincs biztos bizonyítékom, és pl lányom is tud elrajteni dolgokat.

2012. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jaj istenem,öcsikéje? hát hány éves az a babysitter?
2012. jan. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
16 éves
2012. jan. 30. 08:21
 8/16 A kérdező kommentje:
Ami elünt: három vastag kordnadrág, fiam kedvenc pulóvere, amit Angliából kapott a keresztszülőktől és állandóan nyafog érte, egy fülmelegítős fejpánt, négy vékony harisnya (dobozostul) és ha jól emlékszem az eredeti thomas mozdonyokból az Emily és a Lucy hiányzik.
2012. jan. 30. 08:28
 9/16 anonim ***** válasza:
20%

neee,ezt most komolyan írtad?

csöppet felelőtlennek tartalak,hogy egy kis suahncra bízom a gyerkőcödet!

16éves? édes istenem!!!!

Én a nyáron kerestem a 3és fél évesem mellé,de amikor ilyenek hívtak fel küldtem őket el a ........

Végül egy óvónő vigyázott a gyerekmere akit 4éve ismerek,igaz 1000Ft-os órabérrel,de nyugodta mentem el otthonról!

eszembe nem jutna egy kiscsajra hagyni,aki gondolom mit sem ért egy gyerek alaltáshoz,mert gondolom csak a játékig jutott el a fiaddal.

meg mittudomén mi van ha baleset van? ne adj isten! egy 16éves azt sem tudná hirtelen mit csináljon!


Áááááá,totál kiakadtam,már ne is haragudj!

2012. jan. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Tudom, meglepődtél, de ismerősök ajánlották, mert nagyon kevés pénzből élnek és megsajnáltam őket.
2012. jan. 30. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!