Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meglopott a bébiszitterünk,...

Meglopott a bébiszitterünk, most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 07:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát bakker én nem ilyenre alapoznám hogy ki vigyázzon a gyerekemre :S és amint látom,rosszul is döntöttél!
2012. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én leülnék vele megbeszélni a dolgokat. Ha tényleg ő tüntette el, akkor két napja van, hogy visszahozza. Ellenkező esetben feljelentést teszel.

Megbízni benne már nem tudnék, mennie kell. Ha nagyon "jól" áll a dolgokhoz (egyből bevallja, szemlátomást megbánta, de kellett a testvérének, stb.), akkor annyit tennék, hogy készítenék neki össze pár ruhát.

2012. jan. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
tudod mikor...? :DDD ezek után?
2012. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is kezdj el beszélni neki a dologról, de ne gyanúsítva, hanem inkább úgy: "milyen undorító emberek vannak, meglopnak másokat, ma is a kolléganőm/sógornőm/stb. mesélte, hogy meglopták..." stb. és közben figyeld a reakcióját, azonnal látni fogod, lopott-e valaha életében.
2012. jan. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
43%

16 évesre hogy bízhattad rá a gyerekedet?Hisz még az is gyerek!

Atya ég!

Most nem bántani akarlak!

Hol találtad ezt a 16 évet?

2012. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ezt írtam én is!
2012. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!