Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meglopott a párom testvére....

Meglopott a párom testvére. Nem az első. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A párom húga nem dolgozik csak néha elmegy az anyjával takarítani és abból van pénze és azt nem kapja meg hanem anyósom beosztja neki :S Nem voltunk rosszban de nem tetszik az h ő nem ad haza pénzt és állandóan csak hisztizik a márkás ruhákért mert mást nem hajlandó fölvenni.Amúgy már 22 éves.Életében nem dolgozott egy munkahelyen 1 hónapnál tovább érdekes szegénnyel állandóan csak kicsesznek,nem ő a hibás :)Anyósom is állandóan mellé áll pedig tudja h drogozik :S múlt héten is elment buliba ahol a belépő csak 7000ft volt (de ő 25öt vitt h jól érezhesse magát).Arról nem beszélve h. egy évig az én cipőmet hordta mert ami leszakadt a lábáról ahelyett ő egész magyarországon nem talált megfelelőt...

Szombaton este megnéztem mennyi pénz van a tárcámban (27.500) volt közte 3 db kétezres most csak kettő van és nem vásároltam meg nem voltam sehol :S

Megkérdeztem a páromat mert szoktunk egymás pénzéhez nyúlni de nem ő volt.Aztán meggyanusitottam anyósom előtt a párom hugát de nem azzal volt elfoglalva h mit mondok hanem h idegességemben milyen hangon beszélek...pedig fogadok ő is kinézi a lányából és mégis én vagyok a rossz.utálom az egészet de nem tudunk elköltözni mert az én szüleim szegények és oda nem mehetünk.Ja és a párom már nem akar beleszólni az állandó veszekedésekbe csak annyit mond majd bezárjuk a szobaajtót :S

Szerintem ez gusztustalan dolog...soha nem voltam eleresztve anyagilag de nekem nem fordulna meg a fejemben h lopjak :( És nem is az első volt...

Vélemények?

Elnézést h hosszúra sikerült...


2011. ápr. 25. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én vennék egy másik pénztárcát, amiről SENKI (még a párom sem) tud, és abban tartanám a pénzt, a másikban hagynék olyan 2000 Ft körül, vegyesen aprót, egy 1000 Ft-ost, ilyesmi, hogy nagyon látványos legyen ha lenyúlnak belőle és otthagynám csalinak. Esetleg tennék bele pénz helyett valami sértő mondatot, amire BIZTOSAN reagál a kedves testvér, így megkérdezhetem, hogy taljdonképpen miért is nézelődik a tárcámban.


Sőt még jobb: sértés helyett beszéld meg a pároddal, hogy egy kamu szerelmeslevelet teszel a tárcádba, amit egy "másik férfi írt Neked" - persze ez nem igaz, és ha a húga, vagy az anyós, mert lehet, hogy ő lop, megy szólni párodnak, megvan az elkövető.


Nem túl ízléses egyik módszer sem, belátom, de a helyzet sem az...

2011. ápr. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyen embert... Ő jelenleg 33 éves, férfi és anyjánál él, nincs normális párkapcsolata, nincs rendes munkahelye, ha esetleg mégis van, ő elcseszi, lop apjától, anyjától, testvéreitől, gyerekkorában már javítóban volt, felnőttkorában pedig már a maffiában is megfordult, nem mellékesen drogozik... Magyarán nem tart az élete sehova.


Ha nagyon zavar, nincs mit twenni, jelentsd fel lopásért és drogfogyasztásért. Akkor majd megtanulja, mert az ilyen ember már nem fog érteni a szép szóból, hidd el nekem. Vagy küldj rá két szép szál legényt, hogy egy kicsit fenyítsék meg. Nem kell megverni, csak hogy megijedjen.

Az ilyenek ellen csak ez használ, nincs mit tenni. Gondolom anyukája már ezerszer elmagyarázta neki, hogy nem helyes, amit csinál. Magyarán, ha a saját anyjára nem hallgat, akkor másra sem fog.

2011. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
beszélj a fejével. Már 22 éves, nem gyerek.
2011. ápr. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
el kell dugni a pénztárcád...
2011. ápr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pénzt ne hagyj elöl egy percig sem.Az ajtót valóban zárjátok.

Ahogy igy olvastam az irásodat a hátamon borsózott a hideg.És ennek a semmire kellő lánynak senki nem parancsol "állj"-t?-Nekem kellene,a haját szálanként tépném ki....

2011. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
vágjátok le a kezét
2011. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ahogy az 1. írta: kamupénztárca, "véletlenül" előhagyva és egy eldugott kamera...lehet, hogy ideig nem fog hozzányúlni az utolsó akciója után, de később biztosan rákap
2011. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az előbb rákérzedtem szemtől szembe az anyósom előtt és azt mondta h neki csak egy ezrese van... és h kérdezte már az anyja is.Érdekes nem is volt felháborodva sőt utánna jött mind a kettő utánnam a konyhába jópofizni :)
2011. ápr. 25. 13:23
 9/10 A kérdező kommentje:
ezek után jobban figyelek a tárcámra...
2011. ápr. 25. 13:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen szituban csak engem tesóm párja lopott meg mindig. Nem csak pénzt hanem ruhákat és főleg kozmetikumokat amik elég drágák voltam mivel sminkes vagyok és egy egy jobb szemhély festék 3-5 ezer forint. Közbe pedig panaszkodott tesómnak, hogy eltünnek a cuccai, mintha én lopnám őket.. A pénzt ezután mindig úgy csináltam, hogy bele tettem egy könyvbe a könyves polcon mindig másikba és csak keveset tartottam a tárcámban a cuccaimra pedig nem feltünő helyre rákarcoltam a nevem kezdő betűjét így hamar lebukott a lelkem.. hál isten édesapám ki is penderitette gyorsan.
2011. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!