Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeparációs szorongás lehet...

Szeparációs szorongás lehet 2,5 évesen?

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 22:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Kifejtem. Májusban lesz 3 éves a lányom, eddig sem volt nagy barátkozós, de akiket ismert szépen elvolt velük, úgyis, hogy nem voltunk vele, de mióta előkerült a költözés (nemsoká költözünk), dolgozni megyek , családi napközibe megy, mondogatom neki, hogy ott miélyen jó lesz, stb, na azóta nem lehet otthagyni sehol, még úgyis lázad, hogy a földszintem van szüleimmel, én pedig elszaladnék fürödni az emeletre. én ezt nem értem, eddig ilyen nem volt, csak pár hónaposan... Attól lehet, hogy fél a napközitől, stb? hogy lehet ezt kezelni?
2012. febr. 5. 22:52
 2/2 anonim ***** válasza:

Érti amit mondassz neki, és fél a változástól, hogy ott hagyod, és nem leszel ott!

Járjatok sokat közösségbe, hívjatok át gyerekes anyukákat, vidd el játszóházba,szokja hogy gyerekek között van, hagyd néha hogy maga játszon, legyen kicsit önállóan is el. Nehéz lesz, ha már most így reagál, de biztos megszokja majd!

2012. febr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!