Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pocsék anya lennék?!

Pocsék anya lennék?!

Figyelt kérdés

Ti mennyit játszottok gyerekeitekkel?

Van egy 4.5 éves és 3 éves kisfiam!

Én nem sokat tudok velük játszani!

Rajzolni szoktunk meg mese!De más nem igen!

Nem tudok leülni kocsizni meg kockázni velük!

Ezért most pocsék anya lennék?

Mindenki játszik a gyerekeivel?


2012. febr. 6. 10:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 és 2 éveseim vannak (plusz egy picim) nem tudok én se órákat ott ülni játszani velük, ha időm engedi akkor sem mivel nulla fantáziám inkább a mindennapi életbe a háztartási dolgokba vonom be őket játékosan, illetve ha a férjem is itthon van programokat igyekszünk csinálni nekik. Szerencsére egymással nagyon jól eljátszanak építkeznek vonatoznak, házat építenek, sátorba bújnak és ott "élnek" (ezt játsszák) úgyhogy én ebben nem is kell részt vegyek.
2012. febr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy pocsék,de játék közben tanul legtöbbet a gyerek. viszont gondolom ők már ovisok-mint az enyémek-igy esténként már mi is csak rajzolunk,gyurmázunk,és mese van. hétvégén viszont sok program. próbálj olyan játékot találni ami neked is élvezetes. én sem birom sokáig az autó tologatást,de pl épitünk könyvekből ugratópályát és versenyzünk. vagy ha olyan legoi vannak amihez van sok figura,szerepjátékozhattok. nyugi,nem vagy rossz anya!! nálunk pl a férjem órákig képes veleük fel a lá rohangálni,én viszont a kreativ dolgokat szeretm
2012. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mi egy gyereket nevelünk, én se nagyon játszok vele, de én viszem el úszásra, focizni vagy ahová kedve van. Sosem akartam játszótárs lenni az életében, inkább mint olyan anya akire támaszkodhat ha valami problémája van. 5 éves.
2012. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ez megnyugtató!

Persze hétégén sok közös program van!Megyünk állatkertbe (ha jó idő van) vagy parkba vagy szánkóhegyre!

Rengeteg gyerek modell kiálitásra visszük őket!Külföldön élünk és hétvégén mindig visszük őket hogy minnél többet lássanak tanuljanak!

Csak sokan lehurrogtak itt egy anyukát hogy nem játszik a gyerekkel!Köszi mégegyszer!

2012. febr. 6. 10:39
 5/16 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, igen én is kaptam már nem egyszer hogy milyen az hogy nem ülök mindennap délelőtt délután legalább 1-1.5 órát játszani a gyerekkel...egy gyerek szerintem sok minden másból is tanulhat nemcsak attól hogy odaülök autózni vele mint Villám Mcqueen pl. :)) Azt ők egymás közt jól megoldják. Mi is inkább így eljárunk ahogy te is írod.
2012. febr. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Okés Köszi!

Végül is engem nem érdekel mit mondanak hogy nem kocsizok meg stb velük!Csak kicsit elgondolkodtam hogy ettől rosszabb vagyok mint más?!De ugy látszik akkor ezzel nem én vagyok egyedüL!

Köszi mégegyszer!

2012. febr. 6. 10:58
 7/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy pocsék anya, nem csak a közös babázás-autzás a játék. Játék az, ha veled van, ha segíthet neked (mert ő szeretné), ha beszélgettek, a rajzolás is a, ha kirándultok.

Én sem ülök sokszor oda a lányokhoz na most akkor babázunk, persze van, hogy megkérnek akkor igen, de hogy nézzem , hogy lejátszottuk-e a napi 1.5 órát :)

Ha velük vagy és foglalkozol vele az ugyan olyan jó, mintha aktívan játszotok.

Egyébként ami nálunk még beválik az a társas (ha van kedve) memória kártya, na meg hancúr kifulladásig :)

2012. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
amugy meg az fontos h a gyerek feltalálja magát.sokkaljobb ha megmutatsz neki mindent,mintha vele csinálsz mindent,mert igy sokkal önállóbb lesz.
2012. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszi a társas az jó ötlet!Amivel még eggyütt tudnánk játszani az nincs!De ilyen memóriásat vagy valamit beszerzek nekik!Este náluk is megy a hancur mikor apa megjön!Dübörög a lakás(volt hogy átjöttek szólni kicsit halkabban legyünk ez nem játszótér :)

Egyébként ti minden nap kiviszitek a gyerkőket ebben a hidegben?

2012. febr. 6. 11:10
 10/16 anonim ***** válasza:

"viszem el úszásra, focizni vagy ahová kedve van. Sosem akartam játszótárs lenni az életében, inkább mint olyan anya akire támaszkodhat ha valami problémája van. 5 éves."

Én azt hiszem ezt igy csinálni szintén nem jó.mi az hogy nem akartam játszótárs lenni az életébe?akkor miért vállal az ember gyereket,hogy csak nevelje ozt jó napot.majd elszórakozik magától,én nem azt mondom,hogy állandóan játszani kell a gyerekkel,de igenis fontosak hogy minőségi időt töltsünk velük,legyen az mese,vagy rajz,vagy bábozás,vagy főzőcske játék,bármi ami tanít,és nem kell órákat ülni mellette sokszor keveset is lehet.le lehet pontozni.

2012. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!