Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pocsék anya lennék?!

Pocsék anya lennék?!

Figyelt kérdés

Ti mennyit játszottok gyerekeitekkel?

Van egy 4.5 éves és 3 éves kisfiam!

Én nem sokat tudok velük játszani!

Rajzolni szoktunk meg mese!De más nem igen!

Nem tudok leülni kocsizni meg kockázni velük!

Ezért most pocsék anya lennék?

Mindenki játszik a gyerekeivel?


2012. febr. 6. 10:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem muszáj kivinni, mert az oviba gyalog megyünk, de pl a hétvégén gondoltam jófej leszek és hazahúzom a mamitól szánkón...na a 20 perc után már mondta, hogy bár autóval jöttünk volna :) Ha nem lenne muszáj és nem akarna nem vinném ki ebben a hidegben.


(tudod melyik féle társas jön be a lányomnak, nem is igazi dobós társas, mert attól hamar felkapja a vizet :) van egy egyensúlyozásra menő játékunk : [link]

ilyesmi, ezt nagyon szereti. Meg van még egy pár ehhez hasonló)

2012. febr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszi a linket!

Ez valóban jó lehet!

Holnap ugy is megyünk egy nagybevásárlóba remélem találok!

Csak azért kérdeztem a kintlétet mert az én fiaim még ebbena hidegben is kint lennének egész nap!Már a kisebbiknek folyika könnye a hidegtől de akkor se akar bejönni :)

Multhéten 2 napot voltunk csak kint nah meg persze a hétvégén!

2012. febr. 6. 13:13
 13/16 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó előtti!

Nem pontozlak le!

Nem tudom hogy olvastad e de itt mindenki azt irja hogy le szoktak ülni játszanni de nem hosszabb ideig!Meg sok a hétvégi program!

Szerintem aki 2órát vagy 3at tölt a gyerekével egyáltalán nem külömb annál a gyereknél akivel csak 30 peret játszanak!

2012. febr. 6. 13:17
 14/16 anonim ***** válasza:
nekem másfél évesem van, egész nap játszok vele kisebb megszakitással mikor gyors házimunka van de egész nap nyafog ha nem rá figyelek ,de ha játszunk akkor is nyafog, én is pocsék anyának érzem magam hogy unatkozik velem, de ennél többet már nem tudok vele lenni, sokszor magamra semmi idöm nincs.
2012. febr. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy igazán pocsék anyának a fejében meg sem fordul, hogy esetleg valamit rosszul csinálhat, az a gondolat meg, hogy pocsék lenne meg sem legyinti.
2012. febr. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy az!


4 gyerkőc anyukája

2012. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!