Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen elfoglaltságot találjak...

Milyen elfoglaltságot találjak ki még neki?

Figyelt kérdés
Kislányom 2 és fél éves, én meg 12 hetes kismama vagyok.A méhszájam picit nyitva van,sokat kell pihennem (CX 2100),de ez néha nehéz.Mamák segítenek,de ők sem lehetnek itt velünk állandóan.
2012. febr. 10. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam 2 éves volt amikor a te helyzeteden volt. Magas vérnyomás is párosult hozzá.

Én mindenféle helyhez kötött dolgokat találtak ki.

gyurma, nyomda, gyöngyfűzés, kirakó, puzzle, építettünk, autóztunk a földön, megtanítottam ollóval vágni, ragasztani - amit lehetett a földön csináltunk, félig fekvő pozícióban voltam.

A 38 héten született a tesó, mert a vérnyomásom a csillagokban volt és be kellett indítani a szülést. A doki nem akart a gyógyszeradagomon emelni már. 32-ik héttől heti kétszer kellett CTG-re menni, és 1 UH-ra.

2012. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A te helyzetedben voltam, - bocsi elírtam
2012. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ülj le vele festeni, só liszt gyurma, majd azt is kifesthetitek. Rajzoljatok, vágjatok ki figurákat, ragaszd hurkapálcikára, bábozzatok.

Játék konya, főzőcskézés. Legozás. Mese olvasás nézés.

Fujjál neki buborékot, kirakózzatok. Labdázás.

2012. febr. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

helyhez kotott szerepjatekokkal egeszitenem ki: boltban vasarlas, nalunk bejott, hogy az ágy a "szekér", es mi csomo helyre elmentunk szekerrel :D

a ferjem vett babapuzzlet (meg kell talalni az anyallat-babaallat parokat), meg van neki junior colorinoja, meg azzal elpotyog

szeretunk meg kivagni, ragasztani is

2012. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!