Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam napok óta mondogatja...

Kisfiam napok óta mondogatja hogy ott van a kistesó anya pocakjában, meg a sajátját is mondja néha. Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Tudhat valamit? vagy csak vágyik rá és kivetíti a vágyait?
2012. febr. 16. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hallott valamit, vagy volt valami mesében, vagy ha ovis az oviban hallotta valakitől.
2012. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg várandós vagy?

Ez tök érdekes, lehet, hogy megérzik...

2012. febr. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
a kristálygyerekek megérzik!!!
2012. febr. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

2 éves a fiam, most kezdett igazán beszélni.

Már többször mondta, hogy ő ott volt anya pocakjában, pedig állapotos képet szerintem nem is látott rólam, és csak a szopizásról meséltem neki, a terhességről nem.

Viszont két kismama is van a családban, róluk szoktunk beszélgetni, talán azzal köti össze.

DE azt is gondolom, ők sokkal többet tudnak, mint ami mi gondolunk róluk.

2012. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mond ilyeneket a fiam. Pl. ha majd kijön a pocakomból a baba, akkor ez és ez lesz, meg, hogy hogyan nevezzük el a pocakomban a babát. De tudtommal nem vagyok terhes:DD
2012. febr. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!! Na most figyeljetek!!!


"Egyik nap" ebéd előtt játszottunk a majdnem 2 éves unokaöcsémmel(inkább 1,5 éves). Hirtelen elkezdte mondani, hogy "baba- baba" és a pocakomra mutatott. Mondtam, hogy nincs ott baba. Ekkor még nem volt a környezetében pocakos kismama, vagy kisgyerek, képeket, sem látott. Ezzel el is intéztük ezt a témát. Kb 1 hónap múlva vettem észre, hogy nem jött meg, vállalkozást kezdtünk és teljesen beletemetkeztem a munkába. Csináltam egy tesztet és pozitív lett. Irány a doki aki megállapította, hogy 7 hetes vagyok!! Mikor elmondtuk a családnak , akkor feljön a baba-baba a pocakban téma, mondanom sem kell köpni, nyelni nem tudtunk. Szóval az unokaöcsinek igaza volt!!! :D

2012. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
huu még a ideg is kirázott!!! :D
2012. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Én is így tudtam meg, hogy terhes vagyok!!! A majdnem 3 éves kislányom augusztusban kezdte el mindenkinek újságolni, hogy anyának baba van a hasában, kisfiú és Leventének fogják hívni. Én meg szabadkoztam ezerrel, hogy áááá, fantáziál, meg hogy biztos hallotta valahol... Aztán szeptemberben nem jött meg... :)...és én ismét szabadkoztam mindenkinek, hogy nem akartam letagadni, de tényleg nem tudtunk róla!!! Aztán amikor elmondtuk neki, hogy jön a kistesó, egyáltalán nem lepődött meg, csak nézett, hogy a számára tényként kezelt dolgot miért újságoljuk olyan lelkesen neki... Ja! és kukaca már biztosan lesz!!!!!!!
2012. febr. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Levente lesz a neve? :DD
2012. febr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
:D Nem, a Levente nem volt csak nála napirenden... :D Botond lesz, de ő most azon az elképzelésen van, hogy Csipesz-nek fogja hívni... :)
2012. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!