Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam napok óta mondogatja...

Kisfiam napok óta mondogatja hogy ott van a kistesó anya pocakjában, meg a sajátját is mondja néha. Tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
Tudhat valamit? vagy csak vágyik rá és kivetíti a vágyait?
2012. febr. 16. 09:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csipesz:DDD ez jó:DDD
2012. febr. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam 17 hós volt, amikor teherbe estem. Kb 50 szót használt, abszolút nem beszélt.

2 hónapos terhes voltam, igazán nem beszéltünk még a párommal róla, a hasamat sem fogdostam. Erre a kisfiam is rámutatott, hogy baba, anya, ott baba.

Hát a hideg kirázott akkor, az biztos.

2009.01.09-én született, hogy ő kristály -e, nem tudom.

Azóta már 1 éves a kishuga. Azóta sem mondja, hogy baba van a hasamban. De terhes sem vagyok.

2012. febr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

jövő hét elejére nem várom, nem tudom hogy mi lesz. az tény hogy vágyik rá- mármint a testvérre. Mi a férjemmel nem védekezünk de nem is görcsölünk rá... Szóval vagy-vagy ha jön szeretettel várjuk, ha nem akkor meg hármasban is jó. Egyszer már volt ilyen vagy 1 éve, akkor ugyan késett, de végül megjött, hogy mi lehetett ma sem tudom, mindenesetre kíváncsi vagyok a jövő hétre

köszönöm a válaszaitokat megy a zöld kezecske

2012. febr. 16. 12:00
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát kiváncsi vagyok én is mi lesz. :)

Két éve én is hasonló helyzetben voltam. Tervbe volt a 3. baba. Aznap este terveztük az 1. telibe együttlétet a férjemmel :P amikor odajött a lányom egy rajzzal amin rajta voltunk mi, a két lányom és egy kisbaba. És kérdeztük hogy az a kisbaba meg ott kié? Ő nem is tudja csak úgy rajzolta. Férjemmel egymásra néztünk és mosolyogtunk, hogy ilyen nincs. Azután terhes is lettem és született egy öcsikéjük. :)

2012. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Írd majd meg, hogy tényleg lesz-e bab, már nagyon kiváncsi vagyok :o)
2012. febr. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Már kezdődik a barnázás, ebből most tuti nem lesz baba.

köszi a válaszokat

2012. febr. 17. 09:51
 17/17 anonim ***** válasza:
lányom is ezt csinálja de én nem lehetek terhes... vagyis remélem még nem spirálom van:-)
2012. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!