Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova fordulhat segítségért...

Hova fordulhat segítségért egy 42 éves anya akinek lassan már olyan anyagi gondjai vannak hogy nem igaz?

Figyelt kérdés
egy kis térségből írok ugyan nem magamnak hanem eggyik ismerősömnek kérnék segítséget . a 42 éves anyuka egydül neveli 2 fiát egyik 9 éves a másik 16 .a nagyobb tanul azt hiszem érettségizni fog.férjétől elvált mert gondjaik voltak az italozással . éveken keresztül ütötte verte nem akart válni de nem volt más lehetőség azóta próbál talpon maradni eddig az önkormányzatnál dolgozott takarítóként leépülés volt egy éve azóta tengődnek . már már kajára nincs pénzük.nem pénz akarok nekik gyűjteni hisz tudom senki nem él a legnagyobb színvonalon .de kérlek titeket segítsünk neki -itt már mindent megpróbáltunk semmi nem jött össze.kérlek adjatok olyan címeket ahol tudnak használt ruhát cipőt stb kapni most kaptak egy lakást az önkormányzattól használatra mivel az övékét a bank hónapokon belül elárverezi (hiteles.).a kapott házat fel kell újítani ehhez esetleg nem használt építkezésből kicserélt ablakot építő anyagot használt dolgokat ami másnak szemét neki új élet. ha van valaki aki tud segíteni én szívesen érte megyek .elhozom nekik.Köszönöm hogy végigolvastad..
2012. febr. 20. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Máltai szeretetszolgálat, vöröskereszt. Hívd fel őket és mond el a problémát. Ők talán tudnak nekik segíteni.
2012. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ad6kap6 oldalt nézd meg.
2012. febr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A családsegítő szolgálat is szokott segíteni ilyen esetekben. Sajnos mi is jártunk így (nem ennyire durván), és például nagyon sokszor kaptunk élelmiszer csomagot, amiben liszt, cukor, tészta, rizs volt, zacskós levesek, keksz, müzli volt. De nálunk rendeződött egy idő után a válság és azóta sem kellett mennem segítségért!
2012. febr. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
27 évas anyuka vagyok sajnos anyukám ebben a cipőben van van 2 öcsém még otthon .. én már elkerültem.. a szitu ugyanez csak az alkoholista apám ne, él külön hanem a ház hátsó részében .de mégis külön van ....nekik is sokszor vannak gondjaig .én és a párom segitjük őket de ez nem elég .. tesóm tanul ..sokszor a buszbérlet gond ilyenkor lemondok az uj ruháimrol fodrászról és mit tudok segitek.nekünk is jönne bármi de eddig misem kaptunk ötleteket hogy lehetne kicsit könnyebb legalább télen a fütés miatt
2012. nov. 3. 20:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Te hogy kerültél képbe, utolsó kérdező? Valami nagyon nem tiszta itt.
2012. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem értelek mért hogy kerültem képbe?? csak elmeséltem hogy sajnos ebben az országban sok nélkülözés van:-)
2012. nov. 4. 13:18
 7/7 A kérdező kommentje:
ja értem .. nem linkként ment hanem a szöveg ez egy másik segélykérő üzenet volt ami hasonló a helyzethez
2012. nov. 4. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!