Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Külföldi munka kedvéért...

Külföldi munka kedvéért anyaként itthon hagynád a nagyszülőkre 3 és 6 éves gyerekeidet évekre?

Figyelt kérdés
Hazajössz látogatóba x havonta persze. Az állás jobban fizet lényegesen,mint itthon, de azért annyival nem, hogy mondjuk 1-2 év és totál gazdagon térj haza. Félretenni persze lehet belőle, de annyira rengeteget nem. A gyerekeknek van apjuk is, de elváltak a szülők.
2012. febr. 20. 22:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért az sem semmi, amit utolsó előtti írt.

A gyerekeknek volt csitti-vitti esküvő, lakás, kocsi, de 20 évig nem volt anyjuk, csak egy chat-partnerük.......én nem bánják...háááát, kinek az anya kell, kinek a jólét. El sem tudok ilyen szitut képzelni, ez nagyon durva.


Lecserélem anyámat egy f@sza kocsira meg nagy lagzira, csekélye 20 évre ...uramisten. Oké, nem a gyerekek tehetnek róla, de az egész család hihetetlen számomra. A férjet sem értem hogy ebbe belement, feleség eltűnik 20 évre pénzt keresni.....mindkettőnek volt közben valaki más?

Őszintén nem hiszem, hogy egy ilyen családban bármelyik tag is igazán szereti a másikat......

2012. febr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Belegondolva tényleg rettenet durva. Lecserélte a kölyköket egy rakás lóvéra. A gyerekek meg "utólag jól jártak". Állati jól járhattak, végülis gazdagok lettek. Ja csak nem volt anyjuk, de hát az kit érdekel? Lett sok lóóóvéééé. Undorító. Ez már az. Ugyanis itt nem arról van szó, hogy fél évre ki kell menni muszájból hogy párszáz ezret összespóroljon valaki mert "ég a feje fölött a bank", hanem arról, hogy konkrétan az anyjuk azt gondolta, többet adhat jó kocsikkal a gyerekeknek, mint saját magával...kimaradt a gyerekek egész életéből, mert az e-mail nem ugyanaz, mint OTT LENNI, ez vitathatatlan.
2012. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%

Én akkor tudnám elképzelni ezt a szituációt, ha az eladósodás szélén lennék, úgy, mint ez az ismerősöm.

Nem akarnám, hogy kikapcsolják az áramot, a fűtést a lakásomból, aztán a végén az utcára kerüljünk, mert elárverezik. Ebben az esetben kimennék, de nem olyan hosszú időre, mint írta valaki az amerikás sztorit, hanem pár évre csak, amíg egyenesbe jövünk.

Aztán valószínű kiköltöztetném a gyerekeket is. :D

Ez az ismerősöm is lehet, hogy ezt tette, tervbe volt véve nála, nem tudom megvalósította-e, már egy éve nem láttam, nem tartjuk a kapcsolatot.

2012. febr. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne!!! Nincs olyan élethelyzet,amely ezt indokolja! 2 éves a lesz a kislányom,megszakad s zívem,mert úgy érzem nem foglalkozom vele eleget.Pedig itthon vagyok. Drága anyukák! Nemcsak külföld van,meg takarítás! Gondolkozzatok el azon mihez van tehetségetek és kedvetek! Gondolkozzatok! Meg fogjátok találni a megoldást. Egyik nagyon a tönk szélén levő szomszédom rongybabákat kezdett csinálni, mert nem volt pénza játékot venni. Lassan helyrejön anyagilag(igaz évek teltek el). Felfigyeltek rá és most tanítja,és műhelye van. Én nem vagyok kreativ, meg ügyes, de mindenkinek segíteni akarok, folyton...most egy olyan MLM-ben vagyok amiben lehetőségem van rá és jólkeresek vele.
2012. febr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Soha, semmilyen körülmények között nem hagynám itt a lányaimat, beleszakadna a szívem.

Nincs számomra az a pénz, hogy évekig lemondjak róluk!

Ha annyira kellene a pénz, akkor itthon elmennék takarítani, bármit bedolgozni, de a gyerekeimről soha nem mondanék le. Mit éreznének a gyerekeim is, hogy egyszer csak magukra hagyom őket, az ő kis lelküket is nagyon megviselné...jaj, még belegondolni is borzasztó.:-(

2012. febr. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
nem..tok hamar felnonek, en latni akarom, reszt akarok venni benne, orulni akarok az oromuknek, ha kell, veluk sirni...ha 14-5 evesek lennenek, oke.
2012. febr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem hagynám itt....

Mindenképpen úgy alakítanám az életem kint, hogy őket is magammal vinném.

2012. febr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem NEM!

Én nem vállalnék el ilyen munkát.Azt nem mondom,hogy nem jönne jól,mert sajnos 25000 ft-ot kapok s 4 gyerekem van.Roppant kevés és napról-napra él az ember,de ilyen munka kizárt!

2012. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám,ill. vállalnám,de vinném a gyerekeket is,vagy max. utánanéznék,hogy mennyi időt kell dolgoznom ahhoz,hogy a gyermekeket oviba adhatom ott,vagy suliba.Ha mennék,csak a gyerekekkel.Indokaim:gyermekeim nélkül nem tudnám elképzelni az életemet,főleg ilyen pici életkorban,igen is szükségük van rám,a másik pedig,hogy a válás így is biztos megviselte őket,elvesztették,vagy legalább is hétvégi minősítésbe került az édesapjuk és akkor még ez is.Gyermekként úgy érezném,hogy elhagytak azok,akik számomra a legfontosabbak.
2012. febr. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Neeem. Nekem a mostmár 20 éves nevelt fiamat hagyta itt az anyja 6 évesen. Azóta is Olaszországban él, de meglátszik a gyereken, hogy az anyja nélkül nőtt fel...:(
2012. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!