Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valaki akinek 10 hónaposan...

Van valaki akinek 10 hónaposan is eszik még a babája éjszaka?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 2.hónaptól a 6. hónapig átaludta az éjszakát.Utána sokszor felébredt,de biztosan a foga miatt.De most 10 hónapos és pontban éjjel 3 órakor megébred és utána egyszerűen nem akar vissza aludni,sőt még rettenetesen sír is.Adok neki teát de hallom ahogy leér az üres gyomrába.Ez kb:5 napja van így ,és úgy döntöttem hogy ma éjjel meg fogom etetni.Ja és tápszeres baba.
2011. márc. 5. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
naná, az én fiam éjjelente 2x eszik még, szintén tápszeres, 1 éves.
2011. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
anyatejes, 10 hónapos, és minden éjjel 4 körül kel enni, és én is hallom, hogy nagyon üres addigra a pocija.
2011. márc. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is. Igaz, ő anyatejes, de ugyanez volt velünk is, 2-6 hónap között átaludta az éjszakátm most meg átlagosan kétszer kel, pedig kap főzeléket is lefekvés előtt. Kizártnak tartom, hogy éhes legyen, neki a szopi már csak megnyugvás, nem teljes értékű kaja, de nem fogom leszoktatni róla, előbb-utóbb csak kinövi.

Azért lenne egy tippem: ha eddig csak tápszert kapott vacsira, próbáld ki, hogy adsz neki főzeléket fürdés előtt. Ha tényleg az éhség miatt ébred, akkor ettől lehet, hogy abbahagyja. Viszont ha a tápszertől nyugszik meg ezután is, akkor adj neki, és kérlek, ne higgy annak, aki szerint erről már rég le kellett volna szoknia, mert nem gép, baba!

2011. márc. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mi 11 hósan kezdtük éjjel újra etetni:-) A fogzás miatt ébredt meg, de a tea hajnalban már nem elég. Ha 3 után felébred, akkor bizony kap kb 1 dl tápszert, és már alszik is tovább. Biztos, hogy nem éhség kelti fel, mert most már 3 napja alszik egész éjszaka, de ha megébred, legalább is szerintem, érzi, hogy üres a poci.
2011. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 11 hónpos korában szokott le az éjjeli evésről. Mostmár "csak" teázni kel fel. És pont ma lett 13 hónapos. :)
2011. márc. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Anyatejes fiam másfél évesen is evett. Aztán elválasztottam és azóta iszik :) 3 lesz.
2011. márc. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Adtam neki az éjjel fél 2-kor tápszert és bizony mind a 250 ml-t bevágta aztán fél 5-ig nyugodtan aludt.Bár a mai éjszakát nyűgösebbnek mondhatom a többinél,mert fél 2 előtt is többször felsírt.Kíváncsi vagyok a többi éjszakára is.De szerintem még egy darabig így megy majd.Ő is eszik már mindent,a főzelékeket is megeszi bármit adok neki.Ő egy kis bélpoklos.
2011. márc. 6. 07:10
 8/8 anonim ***** válasza:

A tegnapi harmadik vagyok.

Úgy tűnik lehetett ma valami a levegőben, az enyém is nyűgös volt. Jól tetted, hogy adtál neki. :)

2011. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!