Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek olyankor mikor...

Mit tegyek olyankor mikor kisfiam aki 3 éves hisztiböl bárhol lefekszik a földre s bömböl?

Figyelt kérdés
olyankor tulorditja a hangom s fel sem kel mikor felakarom állitani a lábára akkor csak összerogyik, s nem hallgat olyankor rám ha nem kap meg amit ö szeretne?

2012. febr. 27. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Otthon hagyd ott, amig megunja.

Boltban vagy más nyilvános helyen meg csapd a hónod alá és vidd haza, de egyebként ne foglalkozz a hisztivel.

2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:))


Nem kell lábraállítani, sőt, semmit se kell tenni. Át kell lépni, tudomást sem kell venni róla. Legalábbis állítólag ez lenne a jó recept.


Nekem az idegrendszerem anno nem bírta ezt, hogy nyugodt maradjak, én a szobájába vittem (2,5 évesen kezdődött nálunk ez a korszak), és csak akkor jöhetett ki, ha befejezte. Ott nem zavart, hogy a földre rogyva bömböl.. Illetve ott nem rogyott a földre, hanem az ajtó előtt állt, és úgy hisztizett. De a 3. alkalom után már tudta, mi várható ha hiszti van. Szerencsére 3,5 éves korra teljesen elmúlt :) Tarts ki!

2012. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nalunk egy "bunteto" gyerek szek van! Ezt igy vasaroltuk, a sarokban van elhelyezve. Eloszor a gyerek elvezettel fogadta, aztan nem tetszett neki, de egyszer mar radobbent, hogy amikor valoban buntetesbol ott kell ulnie tetlenul 5-10 percig, akkor mar igyekezett elkerulni az olyan helyzeteket, amik oda vezetik a sarokba, sot volt olyan, hogy veletlenul valami rosszt csinalt, es akkor elindult morogva a "bunti" szeke fele. Ezt 2.5 evesen kapta, most mult 3 eves, de nagyon aranyos, elmult a hiszti is, ami meg maradt az elfogadhato, hiszen nyugosebb, faradtabb napok, vagy almos eppen.
2012. febr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A hugom is ezt játszotta: én 13 éves voltam ő 3 éves volt. A boltba mentünk anyu nélkül és ő eldobta magát, ott hagytam a bolt előtt, persze ott nem járt semmilyen jármű, zárt rész volt, elindultam és befordultam a sarkon, hallottam a nénik : milyen anyuka!!! - de 2 perc múlva szaladt utánam, hogy ne hagyj itt:)
2012. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.....hát ha nem állitom lábra s nem veszek rolla tudomást akkor hosszan hisztizik s nehezen lehet elvonni olyankor a figyelmét s nem lehet birni ideggekel hogy ordit sokáig nem mertem ugy hagyni mert féllek köldök sérvet kap az eröltetett orditástol,olyankor fogom s beteszem az ágyába a cumi elengedhetetlen számára takaró s 2 perc s jö ki..de idegen helyen nem tehetem ezeket meg mert megszolnának érte....van mikor idegen helyre megyünk pl kis helység zölségbolt s átlássa a terepet s fordul s menne ki az ajton és ha nem engedem akkor összerogyik csk s jobbik esetben orditás nélkül.mongyuk nem könnyü 20 kg-os gyereket felvenni ugy hogy közben tele mind a két kezed
2012. febr. 28. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!