Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha egy szóval kellene jellemez...

Ha egy szóval kellene jellemezned a gyermeke (i) ddel otthon töltött éveket, mi lenne az?

Figyelt kérdés

Életem leg........... időszaka.


Mennyi idős a gyermeked?


2012. febr. 28. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szia.

Életem legnagyobb kihívása.

Életem legszebb időszaka.

Életem legnehezebb időszaka és döntései.

Nem lehet egy szóval jellemezni.Nem ilyen egyszerű és nem is olyan bonyolult.Ezt úgy nevezik Anyaság!

Egy 8 éves kislány és egy másfél éves kisfiú édesanyja.

2012. febr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valóban a legszebb az életemben....ki nem hagynám semmi pénzért. Két gyerekem van a nagyobbik 6 múlt novemberben a kicsi aki nem sokáig kicsi 5 éves lesz a nyáron..azért írtam, hogy nem sokáig mert útban van a harmadik babám még elvileg 4 hét van a szülésig...az első két babóca az első házasságomból van de ha előröl kezdeném az életem akkor sem hagynám ki Őket!!! Nélkülük nem tudom elképzelni az életem, és most már nagyon várjuk a kis tesót is!!! Csak velük teljes a világ...és minden együtt eltöltött perc ajándék nekem!!!

36 hetes km!

2012. febr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ÉLETEM LEGSZEBB IDŐSZAKA :D 17-hós kislány
2012. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Életem "leghúdejobb-legdenehezebb-legdeboldogabb-legaggodalmasabb" időszaka.

Én nem tudom egy szóval megfogalmazni, mert van benne minden. 16 hónapos.

2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben az első válaszolóval értek egyet, Ő megfogalmazta több szóval, de így igaz!
2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
életem legcsodálatosabb része volt.3 éves.
2012. febr. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Életem leganyásabb időszaka. Ezután már csak "lepasszolni" fognak minket a gyerekeink, mármint ahogy nőnek, egyre önállóbbak, így értem. Most még csak az anyára van szükségük és ez olyan jó érzés :) :)

16 hós, 3 éves + egy a pocakban.

2012. febr. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Életem legszebb, és legnehezebb időszaka.
2012. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Életem legszebb, legmeghatározóbb időszaka, amiben persze voltak legfárasztóbb,legizgulósabb,legnehezebb részei....


De a java még most jön, ha egyetlen egy szóval kellene jellezemzni: LEGGYÖNYÖRŰBB

16 hónapos kiscsaj és 14 hetes pocaklakó anyukája

2012. febr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
életem legvarázslatosabb idöszaka : 19 és 3 hósak a ikicsik
2012. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!