Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mindenki hordja a gyerekét...

Mindenki hordja a gyerekét babaklubba, ringatóra, ilyen helyekre?

Figyelt kérdés
Nálunk van heti egy órás babaklubb,eleinte egyszer-kétszer el is látogattunk, de annyira nem jött be sem a fiamnak sem nekem ezért nem járunk.
2012. febr. 28. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nálam még annyi az ellenérzés, hogy ahogy gyerekkoromból emlékszem, én gyűlöltem a mondókákat, játékokat, idétlen dolognak tartottam az ovis foglalkozásokat is meg a szüleim próbálkozásait is, szenvedtem a bábszínházban meg a gyerek koncerteken. Apukám a mai napig nevetve meséli, hogy a különösen utált mondókáimnál leállítottam, hogy "apa, nee, ez hülyeség...".

Na ezek után vagyok nagy bajban, mert lassan csak el kéne kezdeni a kicsikéimet megismertetni ezekkel a dolgokkal, de már jönnek elő a viszkető kiütéseim :))). Elnézést, hogy egy picit eltértem a kérdéstől.

2012. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ez a klubbozás inkább amolyan jöjjünk össze és beszélgessünk, és nem annyira a gyerekek fejlesztéséről szól, az kb. tíz perc ami mondóka stb...De mikor fel kellett állni és körbe-körbe menni gyerekkel az ölembe és énekelni, sajnálom de nekem ez idegen volt.A mondókázás itthon is megvan, nem gondolom hogy ott többet tanulna hogy heti egy órát hordom.
2012. febr. 28. 18:18
 13/14 anonim ***** válasza:
A kedves kérdező pont úgy ír, mint ahogy én írtam volna. Írj légyszi privátot, hogy honnan írsz, hátha ismerjük egymást! :-)
2012. febr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ment a privát üzi:-)
2012. febr. 29. 21:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!