Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiam nem tud nélkülem...

A kisfiam nem tud nélkülem aludni éjjel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. márc. 7. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?
2012. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
16 HÓNAPOS MÚLT
2012. márc. 7. 12:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos én sem tudom a megoldást...igaz nálunk az van, hogy este elalszik, beteszem a kiságyba, de mikor először megébred már csak mellettem hajlandó aludni.

17 hónapos lesz ebben a hónapban.

1. voltam.

2012. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves. A mai napig, ha éjjel felébred, átmászik hozzám. Van, hogy visszaviszem, ha elaludt, van hogy már túl álmos vagyok hozzá.
2012. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aludj vele!
2012. márc. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az enyém 23 hónapos. Mindig elaludt az ágyában. Eddig is előfordult néha, ha megébredt nem aludt vissza, akkor velem aludt. Most meg egyre többször, és mostanában nehezen is alszik el. Én is azon agyalok mindig, hogy hogyan tudnám jól altatni, mert napok óta együtt alszunk, egyenlőre ez a megoldásom.
2012. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!