Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Most raktam le a 24 hós...

SOS! Most raktam le a 24 hós lányomat aludni, az orrát kiszívtam, de a torka tele van és fulladozva köhög. Elmúlik, vagy egész éjjel 5-20 percenként felköhög?

Figyelt kérdés
Nasivinnel becsöppentettem az orrába, párologtatok,mentolt kentem a hátára.Mit tehetek még?Száraz köhögés és előtte hallom hogy szívja a torkába trutyit.
2010. máj. 3. 21:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
NE IDE ÍRKÉLJ,HANEM INKÁBB VIDD AZONNAL AZ ÜGYELETRE HA NEM AKAROD,HOGY AZ ÉJSZAKA BEFULLADJON !!!!!!4
2010. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
BOCS írkálj.
2010. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyedül vagyok itthon és 26 hetes, veszéllyeztetett terhes vagyok.Te hogy csinálnád?Most 15 perce nem köhög.Várok még és akkor mentő.
2010. máj. 3. 21:36
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hörghurut. Ismerős :( a lányom szinte 2 hetente benne van. Amiket eddig csináltál, az jó, fontos az orrcsepp és a szívás!! Mi most is benne vagyunk, a lányomat meg is szokta hányatni az ilyen köhögés, ma is így lett, valamit készíts oda, amibe hányhat! nyákoldó köptetőt esetleg adhatsz neki ha van otthon (rhinatiol, prospan, stodal....). Ha dokinál még nem voltatok, szerintem feltétlenül mutasd meg. Esetleg nem lélegzik nehezen, nem veszi kapkodva, vagy gyorsan a levegőt? Mest ha igen, akkor fullad, és hörgőtágító is kell. Esetleg köhögéscsillapítód van? Sinecod a neve, mi éjszakára ezt szoktuk kapni. Tehetsz nagyobb párnát is a feje alá, hogy ne csurogjon a trutyi a torkába.

Jobbulást!!!!!!

2010. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
21:38-as vagyok, figyeld hogy veszi a levegőt!!!
2010. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Párnát tegyél mindenképp a feje alá,és ha van rá lehetőség negyed órára vidd ki a levegőre,hamar jobban lesz!Mi kúpot is kaptunk,rectodelt a neve,ez kifejezetten fulladásra van.Ha van calcimuscod,adj neki,nem baj ha már elaludt,ébreszd fel!Szerintem mentőt ne hívj,max az ügyeletet!
2010. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hajnalra nyiss ablakot ahogy hűl a levegő az is jót tesz.

Luffot is használsz és adhatsz calciuskot most 1 ampullát. Ha nagyon fullad akkor vidd el valahogy ügyletre vagy hívj valakit aki el viszi. Remélem van akit riaszthatsz ilyenkor.

tudom nem könnyű...

Jó éjt és kitartás. holnap mindenképp lássa orvos.

2010. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Drága anyuka! Ha kapkodva veszi a levegőt mert dugulás lehet a légutakban a lerakódások miatt nem gondolod,hogy a szívét is terheli így ???
2010. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne ijesszétek halálra!!!!!!!!!
2010. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Csak addig tudod a bajt megelőzni amíg lehet! Sok gyógyszert leírtatok,de ezekből általában mi van otthon szerintetek?
2010. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!