Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős koráig itta...

Mennyi idős koráig itta cumisüvegből a reggeli-esti tejet a gyermeketek?

Figyelt kérdés
3 éves lesz a lányom és ő még mindig csak a cumisüvegből issza meg! Ha bögrében akarom adni neki, inkább nem iszik tejet vagy kakaót! Napközben mindent pohárból iszik, de ezt a reggeli és esti "rituálét" nem akarja feladni!
2012. márc. 7. 15:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%

az enyém most 6 éves, de még mindig

tudom, tudom, helytelen, de tökre lenyugszik tőle, sőt, amikor beteg, akkor abban adok neki inni, mindig teljesen kiissza, bármi van benne

2012. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
46%
Most 3.5 éves és reggel és este elengedhetetlen a tápszer cumisüvegből.
2012. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Nekem csak 17 honapos koraig. Egyik este vittem be neki a fincsi meleg tejet a cumisuvegbe es elutasitotta. Gondoltam csak zsimbes vagy valami nem tetszik neki. Masnap ismet probalkoztam de semmi. Reggel ugyan ez volt a helyzet. Harmadik nap mar ha cumisuveget latott elkezdett sirni. Pedig oszinte leszek nekem nagyon jo volt, hogy cumisuvegbol ivott mert reggel 9-re vittem/viszem bolcsibe es amig en elkeszultem, sminkeltem addig o jott-ment es a cumisuvegbol megitta a tejet. Amiota elutasitotta es csak rendes "fenott" reggelit hajlando megenni fel oraval hamarabb kell kelnem es ugye idobe telik amig megeszi, mert neha meg ker egy kis paradicsomot vagy meg egy kenyeret, esetleg felvagottat... egyszerubb volt amikor csak kiitta az uvegbol aztan fogmosas es indultunk. Nem panaszkodom, felre ne ertsetek csak kenyelmesebb volt. :) En nem bannam ha meg meginna cumisuvegbol. :)
2012. márc. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
bocsánat, tudom hogy semmi közöm hozzá, de egy 3,5 évesnek miért kell még tápszer??
2012. márc. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%
Április végén lesz 3 éves a lányom, de az esti ill.reggeli tejecske még mindíg cumisüvegből esik neki a legjobban.
2012. márc. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Nem ittak cumisüvegből a gyerekeim. A szopi abbahagyása után (egy éves koruk után hagyták abba, nem láttam értelmét már a cumisüvegezésnek) a tejet bögréből, szívószállal itták, így nem öntötték le magukat. Viszont nekem a 4 éves legkisebb még mindig ragaszkodik a szívószálhoz, holott már szépen tud inni pohárból.
2012. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
2.5 éves a gyerekem reggel nem cumisüvegből hanem szívószálas üvegből iszik de amúgy egész nap pohárból a nagyobbik gyerekem is kb.2-3 éves koráig ivott először csőrös pohárból utána szívószálas üvegből. jó ötlet még a vissza zárós kupakú ( bizti tudjátok melyikre gondolok) na azt is szeretik.De cumisüveget soha nem adtam egyiknek sem.
2012. márc. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
58%
3 évesnek miért kell még tápszer??
2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
54%

"bocsánat, tudom hogy semmi közöm hozzá, de egy 3,5 évesnek miért kell még tápszer??"


Azért, mert úgy köpi ki a tejet, mint én az alkoholmentes sört.

33/f

2012. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
2,5 éves korában vettem egy állatfigurás bögrét, azóta abban issza, egyáltalán nem viselte meg, hogy elvettem tőle a cumisüveget. Igaz, azóta nem iszik meg annyi tejet.
2012. márc. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!