Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan beszéljek 5 éves...

Hogyan beszéljek 5 éves kisfiamnak a szexről?

Figyelt kérdés

Az óvodai csoportban elég komolyan jelen van ez a kérdés,

van egy kislány,aki olyan dolgokat mond és csináltat a fiúkkal,hogy teljesen le vagyok döbbenve!

Sajnos az én fiam is a bűvkörébe került.

Hogy magyarázzam el neki,hogy ne menjen el később a kedve???


2009. jún. 10. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon aranyos kis mesekönyvek amik elmagyarázzák a dolgot. Az én időmben az Ida, Peti és Picuri, volt a címe. Most is van csak valami másik kiadás. Nézegesd meg a könyvesboltban.
2009. jún. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A hugom is hasonló cipőben járt,az ő fia most ballagott el az oviból.Eleinte nagyon kivolt tőle,hogy miket csinál a gyereke otthon és miket mond.Próbálta elmagyarázni neki,hogy ez nem helyes nem jó,de a gyerek viccesnek gondolta és tovább csinálta!Aztán ilyenkor mindig bezavarta a szobájába a gyerkőcöt,mert nem volt kíváncsi a "műsorra".Mert ő elkezdte amikor mások is ott voltak akkor is,de ez egy idő múlva használt!Mert amikor egyedül volt senki nem figyelt rá!Az oviba meg szóvátette(nem csak ő)hogy mi az ábra,és az óvónők jobban odafigyeltek a kislányra,és elbeszélgettek a szülőkkel is.

De a Peti Ida és Picuri című könyv az tényleg nagyon jó!

2009. jún. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,utána nézek
2009. jún. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!