Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiatoknak vennétek játék...

Kisfiatoknak vennétek játék konyhát? Vagy az "lányos" játék?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam nagyon szeret "főzőcskézni" velem a konyhában. Kipakolja az eszközöket amiket elér, kevergeti amit hagyok neki... Szerintetek érdemes venni? Nálatok leköti a kicsit?
2012. márc. 13. 12:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2,5 éves a kisfiam, 1 éve van meg neki és nagyon szereti. A férjem sem értette, de sikerült meggyőzni, hogy szerepjáték és amit tőlünk lát azt csinálja Ő is. Nyáron rakok neki bele vizet, pancsolhat, mosogathat. Most már mindig együtt főzünk, Ő keveri a keverni valókat, ha éppen olyat főzünk amibe nem tud segíteni kap egy edénybe lisztet, sót kis vizet, csipet pirospaprikát... azt kevergeti, főzi, süti! Van kis fakanala habverője, sőt mosógépe is.
2012. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Konyhája nincs, de edénykészlete van, nem is akármilyen :) Nagyon szereti. Szerintem egyáltalán nem lányos játék, sőt, én sok családot ismerek, ahol a férfi jobban főz, mint a nő :)
2012. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ki azt vettünk 2éves fiunk szülinapjára, tányérokkal, evőeszközökkel. Sólisztgyurmából készítettünk hozzá ételeket, gyümölcsöket. Imádja. Rendszerint főz nekünk és műanyag állatainak!
2012. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Epp ezt kerdeztem en is kb 2 honapja. :)

En siman vettem volna, a ferjem lepodott meg rajta kicsit, de vegul o is mondta, hogy nincs abban semmi rossz. De itt is mindenki azt irta nekem, hogy a konyha nem kizarolag lanyos jatek.

Szoval igen, vennek.

Mi vegul csak azert nem azt vettuk, mert hintara es csuszdara epp nagyobb volt az igeny, igy nem konyhat kapott a fiam a masodik szuletesnapjara. Majd jovore, meg akkor sem lesz nagy hozza.

2012. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszaitokat. Örülök hogy így látjátok. Én már sok embertől hallottam hogy biztos nem venne, mert az lánynak való... Én sem értettem.


Tapasztalatokat tudnátok írni hogy a választásnál mire érdemes odafigyelni?

2012. márc. 13. 17:11
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia, mindenképp olyat vegyél ami 90 cm, vagy a feletti, mert ami kisebb, az szerintem nem jó, nem tud mellette állni, csak gugolni. Nekünk ilyen van:

[link]

csak lila, és a müllerbe vettem 8000 ért.

ez pont egy mai kiemelt kérdés, itt is mindenkinek ilyen van:-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. márc. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
ja, és nekem apósom megcsinálta a sütő részt elektromosra:-) hátul el van vezetve a vezeték, és elől meg tudja a fiam kapcsolni, imádja:-)
2012. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nagylányomnak van, ő már egyre kevesebbet foglalkozik vele, kezdi kinőni, de az 1 éves fiam él-hal érte :) Az apja is szeret sütni-főzni, nem bánom, ha követi ezt a jó szokását :)
2012. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!