Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisbugyit csak akkor adtok ra...

Kisbugyit csak akkor adtok ra ha mar szobatiszta?

Figyelt kérdés
Van olyan kisbugyi/alsonadrag ami pelusra is adhato? Arra gondolok, ha mar nem akarjuk hasznalni a bodykat.
2012. márc. 14. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor tanultuk a szobatisztaságot csak kisbugyi volt rajta. Mostmár csak éjjelre kell, és simán rá lehet húzni a pelusra a kigatyát, bár nem tudom mekkora a picid, és mekkora (milyen vastag) pelust használtok, de lehet érdemes egy csomag nagyobb méretű kisbugyeszt venni ha nem akarod kinyújtani.

Body helyett kistrikó+gatyó , vagy a nyári pólókból trikó helyett, és annak a tetejére egy vékony pulcsi.

2012. márc. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kihagytam: anyósom egy-két body alját levágta, így gyártott kistrikót. Lényeg hogy jó érjen le a derekán, mert izeg-mozog is ki lesz a dereka.
2012. márc. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

vannak úgy nevezett pelenka tartó bugyik is. Aminek nagyobb a feneke. most csak itt néztem, de biztos van olcsóbban is:

[link]


Én kisbugyit csak akkor adtam, amikor már szobatiszta lett. És vettem pár trikót, ami hosszabb, és be tudom tűrni a naciba.


miért nem akarod használni már a bodykat, ha megkérdezhetem? A két éves lányom, most lett szobatiszta, és nekem úgy hiányzik... De nem tudom ráadni, mert egyedül szeret vetkőzni, és azt meg nem tudja. Ha pelusos lenne, még biztos hordanánk ebben az időben.

2012. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nem letezik mar ekkora meretben ami neki kell es feszul az osszes.
2012. márc. 18. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!