Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák valaki nyert már a...

Anyukák valaki nyert már a pöttyös túrórúdival? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, elég sok fogy nálunk mégsem nyertem egyszer sem!

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 12:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Másik rudit már sokat nyertem (5-ből 3 kb az arány), mást még nem. Az elején feltöltöttem pár kódot, aztán azt meguntam, csak az újabb túró rudikra hajtok :)))
2012. márc. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy minden rudiban van kód VAGY terméket nyert felirat! Ezek szerint nincs??? Mert nekünk mindegyikben van valami.
2012. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Ne haragudj, nem akarlak hülyének nézni, de biztos, hogy a mostani, nyereményjátékos rudit veszed?

(zöld a csomagolás vége?)

2012. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
természetesen igen:) kód nekem is van benne persze de abban egy percig sem bízom,hogy nagyobb dolgot nyerek!Túrórúdira hajtok....
2012. márc. 23. 07:37
 15/19 anonim ***** válasza:

Akkor én nagyon szerencsés vagyok. Ma vettem először (szégyen nem szégyen magamnak, mert a picim nem szeret semmilyen rudit), és azonnal nyertem egy másik rudit.


Bocsi, tudom, hogy ez nem vigasztal, csak érdekes.

2012. márc. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Szia!

Olvastam a bounty minden4nyer apró betűs részében, hogy nem egyenlő a nyereményes termékek elosztása. Gondolom ez mindenhol így van, a rudinál is, szóval ha egy boltra fókuszáltál, próbálj meg egy másikat is! Vegyél ötöt, és lesz benne kettő is, az a megérzésem:)

2012. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

én már kilenc túró rudit nyertem.szinte mindegyikkel nyerek

mást nem nyertem,de én ezeknek is nagyon örülök

2012. márc. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre, hogy a kis rudiban több a kód, mint az óriásban. Abban inkább terméket nyert felirat van.
2012. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem mindig nyerek, de a nagy családban nekem van az a szerencsés kezem, hogyha kibontok 1-et TERMÉKET NYERT feliratot találok. A kódokban nem bízok annyira, én csak a rudi-ra megyek. De kitartás! Próbálj meg ilyn 10-es csomagokat enni! 10-ből legalább 3 nyerő
2013. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!