Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan zajlik egy terhelés?...

Hogyan zajlik egy terhelés? /Tejfehérje allergia/

Figyelt kérdés
2 éves lányaim tejfehérje allergiásak,augusztusba jár le az egy év diéta.Azt mondta az orvos,hogy utána csinálnak terhelést,és pár napig be kéne feküdni az osztályra,mivel messze lakunk ettől a kórháztól.Hogyan zajlik egy ilyen terhelést?tejet kell majd inniuk és megfigyelik őket?egyáltalán muszáj befeküdni velük a beteg gyerekek közé?Nem lehet bejárni minden nap?aludni lenne hol,mert anyósom pont ott lakik Miskolcon.
2012. márc. 24. 14:25
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
ja és jó majd megírom az eredményt.Neked kedves első válaszoló mik voltak a tünetek?
2012. márc. 27. 14:54
 12/19 anonim ***** válasza:

Figyelj, nálunk így van. Meg így is logikus. Bár most nekünk utoljára nem karcoltak, hanem vért vettek. Ha vérből nem lett volna kimutatható, akkor itatták volna vele.


Nálunk is először így volt, később jöttek a tünetek, amikor telítődött a szervezete. Akkoriban tartottunk a tejtermékeknél+tápszer. sima tejet még életében nem ivott, odaáig nem jutottunk el.

2012. márc. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Babakorban: hasmenés, hasfájás, ekcéma, az elég csúnya volt.


1 éves kora után, amikor már kezdte újra enni a tejtermékeket meg a sima tápszert, újra ekcéma, állandó orrfolyás, köhögés (nem nátha, nem múlt neki) és szorulás. Érdekes módon most megfogta a hasát, bogyózott szegényke.

2012. márc. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

4.vagyok

talán tanulj meg írni,merthogy előszört mást írtál,mint utólag. Amúgy üdvözöllek, szintén 2 gyerek, van laktózintoleráns, tejfehérje érzékeny és cöliákiás is, úgyhogy köszi a jókivánságokat!

2012. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanazt írtam, de mindegy.

Másrészt, ha tényleg ilyen gondjai lennének a gyerekeidnek, akkor helyesen fogalmaznál.

TEJFEHÉRJE-ALLERGIÁS (NEM ÉRZÉKENY) ezt alapból tudja mindenki, akinek allergiás vagy tejcukorérzékeny a gyereked.

Másrészt ha tejcukor-érzékeny lenne a gyereked, akkor azt is tudnád, hogy azt nem vérből nézik, pláne nem cukorterheléssel, ahogy írtad a 3-dik kommentedben.

Szóval gőzöd nincs a dolgokról, nem kell vagdalkozni, pláne nem okoskodni olyan dolgokban amihez konyításod sincs.


Részemről ezt az OFF-olós vitát befejeztem. (az hogy nem helyesen írok, részben igaz, mert sietek, de nem avgyok gyorsíró, de fogalmilag nem hibás az írásom)


Remélem a kérdezőnek tudtam segíteni, ha neki bármi kérdése van szívesen válaszolok!

2012. márc. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
32%
Figyeljetek kedves bunkók, akik azt mondják, hogy nem konyítok az egészhez! Ha elolvastátok volna, akkor tudnátok, hogy a kisfiam is tejfehérje allergiás volt. Azt is leírtam, hogy a Tűzoltó u-i Gyerek klinikán voltunk vele tejterhelésen a gasztrón. Ha elolvastátok volna figyelmesen... Csak azt írtam le, amit nekem a doktornőnk mondott. Tudatlanságot nem reklámozok, mert nem vagyok orvos, tehát hangsúlyozom, csak azt írtam le amit a doktornőnk nekünk mondott!!!!De volt egy válaszoló, aki leírta, hogy ahány kórház, annyi féle módon terhelnek. És csak atápszerrel való terhelésről annyit, hogy akkor nem tejterhelés lenne a neve, hanem tápszerterhelés...,nem? Okostojás. Üzenem neked aki lenézed a másikat, hogy te ne kívánj az én gyerekemnek semmit, mert volt őneki elég baja 1 éves koráig, szinte bérletünk volt a gasztróra. De vigyázz, mert a jókívánságok visszaszállnak egy idő után...
2012. márc. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én a.válaszoló vagyok.Tényleg mindenhol más a szokás úgylátszik,úgyhogy ne már,ne vesszetek ezen össze!Mindenki azért válaszol,hogy segítsen a kérdezőnek!Én is sok kérdést tettem már fel itt ilyen tej-allergia kérdésben és segítettek is sokan,de ha balhé lesz belőle,semmi értelme az egésznek!
2012. márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A hozzászólásod téged minősít..erről ennyit.

Másrészt kérlek idézz, hol kívántam én bárkinek bármit?

2012. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Vidék: 1 ev tejfeherje mentes dietan vagyunk tul, vervetel negativ, terhelést javasoltak. Fokozatosan kaphat tejtermékeket, szolnom kell, ha gond lenne. Semmi karcolas, se kórházi befekves, itt igy megy.

Tuneteink: rejtett, csak légúti!!!, semmi ekcemas- szekletes problema

2017. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!