Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet hogy béna kérdés, de...

Lehet hogy béna kérdés, de babám 2 hónapos, és azon filózok hogy mikortól adjak rá rendes ruhácsát? Eddig mindig rugdalózóban volt, meleg időben pedig egy kis body zoknival. Ezek kényelmesek, meg könnyű pelenkázni. Vélemény?

Figyelt kérdés
2009. jún. 14. 14:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
28%

Egy 2 hónapos babának még nem nagyon kényelmetlen semmi..

Hisz honnan tudod, hogy ahogy éppen lerakod, az neki jó? Megszokás kérdése...

Én is rendes ruhában hordtam ki a fiamat születésétől, nagyrészt itthon is nadrágban és pólóban volt, nekem sokkal egyszerűbb egy nacit, harisnyát lehúzni, mint végig patentolni a rugit, alatta a bodyt, majd vissza...

Sosem láttam rajta, hogy kényelmetlen lenne neki.. Ettől még nem érzem magam rossz anyának..

Én sem érezném jól magam odakint pizsamában...

2009. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

"68-as, 62-es"

előző

2009. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

JJJJJÉÉÉÉZZZUUUUSSSS,senki nem beszél itt arról,hogy rossz anya az,aki pólót ad a babára,csupán a praktikumról és a kényelemről beszéltünk.Ne legyen már ez vérre menő...

első voltam...meg nemtomhányadik.

2009. jún. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
Előző, ki vitázik itt?Senki nem volt vérremeő, nem tudom miről beszélsz.Itt mindenki csak a személyes véleményét mondja el.Ennyi! Ki így szereti, ki úgy.Mindenki azt ad a babájára amit szeretne, nincsenek szabályok,ha olyan kényelmetlenek lennének az utcai rucik, akkor nem gyártanák őket.Senki nem szeretné, ha a babája rosszul érezné magát a ruhácskájában.:)
2009. jún. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elöttem levőnek: Azért írtam,mert valaki előttem azt írta,ő nem lesz rossz anya attól,hogy mást ad a gyermekére.Ezért írtam...mert ez nem jó vagy rossz anyaság kérdése.
2009. jún. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!