Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért van ilyen sok hosszú...

Miért van ilyen sok hosszú hajú kisfiú? 3-5 éves fiúkról beszélek, és vállig érő hajat növeszt nekik az okos anyjuk. Miéééééért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 20:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
biztos anyukának így tetszenek :)
2012. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Nálunk rövid a haja a fiamnak, de szerintem a hosszú hajú fiúk anyukái meg azt gondolják te vagy az okos.

Ez van, mások vagyunk, másképp szeretjük. Neked miért fáj?

Bocs, de utálom, ha valaki képtelen felfogni, hogy nem minden történik úgy, ahogy ő szeretné.

2012. márc. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, bennem egy kis "irigységen" kívül semmi mást nem mozdít meg ilyen kisfiút látnom - a lányomnak olyan semmi kis szöszhaja van, hogy jajj. 3.5 éves, de sok 1évesnek több/hosszabb/dúsabb haja van, mint neki :S :(

Amúgy meg, ha a szemébe nem lóg, tehát a gyerek számára mondjuk nem zavaró, akkor nem értem, miért is lenne ez baj. Nem lehet minden fiúcskának egyen-deszantos frizkója, csak mert letolni könnyebb, mint ápolni a hosszút. Ha nekik így tetszik, hát babráljanak vele. A fiamnak bezzeg nagyon jó kis haja van, de neki rövidre nyírom, mert praktikusabb számomra és sztem számára is. És mert ő amolyan kis miniterrorista-fazon, el nem tudnám képzelni valami lágyan omló hajzuhataggal :D XD

2012. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Biztos ez tetszik nekik, vagy kislányt akartak.

Az én fiaimnak rövid haja van.

3 és 1.5 évesek

2012. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Miert neeeee???!!

Sajnos az enyémnek göndör haja van,így nem egyszerű,de hátha..most épp nővesztjuk :p

2012. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem fáj, de nagyon lányosnak tartom.
2012. márc. 31. 20:30
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
ha fiam lenne, én sem nyírnám tarra..nekem kifejezetten tetszik,ha egy férfinak hosszú haja van, a saját kisfiamtól pedig valószínűleg elolvadnék (:
2012. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert most ez divatos ( a reklámokban is hosszú a hajuk a kisfiúknak ha megnézed...) a kamaszoknál is ez a fiúnak lánynak tökegyforma haj a divat. De neki ez tetszik ez van:) Nekem is tetszik egyes kisfiúknak jól is áll. Az én fiaimnak nagyon dús és gyorsan növő hajuk van mégse növesztem nekik, mindig visszavágom. Mert nem tartom praktikusnak. Gyakran mosom nekik mivel homokoznak földeznek rosszalkodnak és jön a jóidő is, sokkal egyszerűbb azt csak áttörölni és már meg is száradt mint hajszárítózni.

Plusz van egy ismerősünk, hosszú a kisfia haja és egyfeszt törölgeti el a homlokából szegény mert belelóg neki...

2012. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

vagy mert ez áll jól a gyereknek...Öcsémnek pl. nagy kerek feje volt,egészen kisgyerekkorától hosszú haja volt,borzasztóan nézett volna ki rövid hajjal,most 20 éves és még mindig hátközépig érő haja van...

Szóval szerintem baromságokon kattogsz...

2012. ápr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%
Az én kisfiamnak is hosszú,göndör szőke haja van, nagy kék szemekkel. Neki nem áll jól a rövid. Ha érdekel valakit, délután töltök fel képet.
2012. ápr. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!