Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mitől lehet, hogy a 2 éves...

Mitől lehet, hogy a 2 éves kisfiam napközben nem köhög, éjjel viszont meg akar fulladni? Ma is alig aludtunk, mert már sírt, hogy fáj.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én felnőttként is sokszor így vagyok. Napközben elfoglalom magam, iszok, eszek közben, nem figyelek annyira magamra. Míg éjjel csak én maradok meg a köhögés. Nyugalmi állapotban sokkal inkább zavaró, ha valami marja/kaparja a torkot.

Fiad nem beteg? Vagy allergiás valamire?

2012. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem túl száraz a levegő a szobában,esetleg szájon át veszi a levegőt és attól?
2012. ápr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet száraz a levegő a szobájában.

vagy refluxos,és fekvő helyzetben feljön a sav, marja a torkát és az ingerli köhögésre

allergia

folyik az orra,éjszaka viszont lefolyik a torkára a fekvő helyzet miatt,és az ingerli köhögésre


ami megoldás lehet:hideg párásítás,lándzsás útifű éjszakai szirup.három éves kortól adható,de én adom a fiamnak csökkentett mennyiségben

ágy lábának megemelése,hogy ne sík helyzetben feküdjön

ha tartós a köhögés,akkor allergia és reflux vizsgálat

nekem ezek a tippjeim vannak

2012. ápr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kicsit folyik az orra.allergiáról nem tudok.viszont ha a hátán alszik,akkor horkol is.
2012. ápr. 2. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

bronchitis,asztma

vidd el dokihoz

2012. ápr. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A gyerekem csak akkor horkol éjszaka, ha elkapott valamit és bedurrant az orrmandulája...

Gyerekorvos, ha úgy érzed, hogy ez nem elég, pulmanológus vagy füll-orr-gégész...

Járj utána, mert az orrmandula megnagyobbodása igen rossz hatással lehet a fülre, és az már komolyabb, és hosszadalmasabb, átmenetileg halláscsökkenés lehet, ha vákum alakul ki, mert a fülkürtöt elzárja a megnagyobbodott orrmandula, stb...


Szóval orvos, mihamarabb...

2012. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!