Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok most másképp...

Mit csinálnátok most másképp a terhességgel, a szüléssel, a gyermekneveléssel kapcsolatban ha elölről kezdhetnétek attól a ponttól, hogy ráébredtek, hogy babát vártok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A terhességgel és a szüléssel kapcsolatban mindent ugyanúgy csinálnék, ezek mondhatni tökéletesek voltak.

Viszont a gyerekneveléssel kapcsolatban sokkal több türelmet szeretnék magamnak.

2012. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem nagyon problémás volt a terhességem, kórházban voltam, vérezgettem sokszor, többször elindult a babám kifele, jóval idő előtt de szerencsére meggondolta magát és a kiírt napig várt.

ha ezt tudom akkor a terhességemből 6 hónapot nem görcsölök, hányok az idegtől, bújom a netet és még jobban aggódom.


biztos másképp csinálnám, mert sajnos egy borzasztóan rossz emlék :(

2012. ápr. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A várandósság alatt sokkal de sokkal kevesebbet paráznék, kevesebbet kutakodnék a neten az esetleges komplikációk után, megpróbálnék eljárni a kórházban tartott szülésfelkészítő tanfolyamra ill. kismama jógára (sajnos erre nem volt időm, mert a 36. hétig dolgoztam), egészséges táplálkozás mellett maximum 10 kg-t felszedni (második babánál ez sikerült, csak 8 kiló jött fel, de az elsőnél híztam vagy 20 kg-t), és a már meglévő és a dackorszak sűrűjében lévő 2,5 évesemhez sokkal türelmesebb lenni.
2012. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!