Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran viszed KISgyerm...

Milyen gyakran viszed KISgyermekedet gyorsétterembe? Bármelyikbe.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 20:19
1 2 3 4
 11/33 Brigitta04 ***** válasza:
55%

Szia.

Még egyálltalán nem voltunk igaz kisfiam két éves lesz még csak.De én ugy gondolom,hogy azon az áron amit ott elköltenék azon fözök itthon valamit.Mikor nagyobb lesz biztosan megyünk majd párszor de nem heti vendégek leszün az biztos!

2012. ápr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
én néha elviszem mondjuk átlag havi egyszer mekibe, én a mccafe miatt megyek a gyerek meg a játszóház miatt, szerencsére utálja a mekiskaját, max salátát szereti, az meg még elmegy:) Nekem néha lecsúszik egy egy süti vagy szendvics is,de azért nyugodtabb vagyok hogy ő legalább nem akar ott enni csak játszani.
2012. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
79%

3.5 és 2 évesek, még soha nem voltak gyorsétteremben.

Pizzát rendszeresen sütök meg szalmakrumplit is, ezeket imádják, illetve van nem túl messze egy büfé, néha arra sétálunk délután és eszünk uzsira isteni finom krumplis lángost (kb havi 1x).

Jó kínai büfék vannak a városban, kb két-három havonta 1x veszek valamit és hazahozom. Szeretik nagyon azt is.


Én magam kb félévente egyszer tévedek el gyorsétterembe, valami burgert eszek, meg kb ugyanilyen gyakran az ikeába, ott meg egy akármit ami éppen megtetszik.

2012. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%
4 és 1 éves fiaim vannak,és mivel mi nem járunk :) ők sem voltak.Nem álszenteskedem,nem az egészségtelensége miatt nem(1x 2x beleférne)hanem a drágasága miatt,mert inkább étterembe,cukrászdába megyünk ugyan annyiért,szerintünk jobb program,és nagyon szokták élvezni.Ha kérik,nyilván elvisszük majd őket de én biztosan továbbra sem leszek fogyasztó :)
2012. ápr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem voltunk a lányommal, igazából azért nem, mert sosem járunk gyorsétterem felé. Anyósommal szoktak felpattanni a trolira és elmenni a burger king-be. Én nem ellenzem, néha meg van engedve. Itt a lényeg szerintem a mennyiségen van, ha nem azon él és azon nő fel, akkor ok. Havi 1-2 alkalomból nem fogok problémát csinálni. 4 éves kislány anyukája.
2012. ápr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
54%
Mi sajna elég gyakran megyünk mekibe, 1-2 hetente... Én már rettenetesen unom, mert magamtól egy évben kb 3x kívánom meg ezt a kaját. De a fiam nagyon szereti a sajtburgert (3,5 éves), és mivel most áttért arra, hogy "levegőn él", kénytelen vagyok lenyelni a békát, és hagyni, hogy egyen sajtburgert, mert azt legalább megeszi. Néha muszáj jól laknia annak a kis lüke gyereknek. :)
2012. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem volt. 1 évben 2szer a férjem hozott haza a mekiből kaját, abból is csak a sültkrumplit ette. 2,5 éves.


Illetve egyszer, de csak egy fagyiért mentünk be, nem étkeztünk bent.

2012. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
18%
Hát, mi elég gyakran, 1-2 hetente, de nuggets-et szoktunk venni, az talán valamivel előnyösebb, mint a hamburger. Pedig születésükkor megfogadtam, hogy majd nem fogunk járni, de egy hosszabb hétvégi program után jól jön és olcsóbb, mint egy étterem.
2012. ápr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
63%
A pontozóknak üzenem hogy váljék egészségükre a mekis kaja, azért mert én nem eszem, az miért baj??? Röhejes ez a pontozás.
2012. ápr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jún. 2. 16:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!