Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran viszed KISgyerm...

Milyen gyakran viszed KISgyermekedet gyorsétterembe? Bármelyikbe.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 20:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Az utolsónak sajnos igaza van, legalábbis többnyire ez történik. Gyerekekkel foglalkozom és ilyen furi az emberi elme, lélek :)


Az én 4 évesem a fejébe vette, hogy adjak neki chipset, hónapogig küzdöttem ellene, majd vettem neki egy zacskó jó kis magyaros-olajosat, együltő helyében megevett egy fél zacskóval. Nem lett rosszul tőle, de azóta sem kér chipset és ha meglátja, hogy más eszi, akkor mondja, hogy ez butaság és beteg lesz a hasa és fekete a foga tőle. Amíg nem ette meg a fél zacskóval, addig hiába mondtam ezeket...

2012. jún. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Egyrészről én nem tiltom, csak amíg elég pici ahhoz hogy abból válogasson amit leteszek elé, addig minek adjak neki cukros, egészségtelen kaját. Másrészről pedig az életvitelünk olyan hogy nem valószínű hogy el fog hízni és kívánni fogja az ilyen dolgokat. Egy héten többször is járunk kirándulni, állandóan a kertben vagyunk, sportolunk és az egész család és barátok is egészségesen étkezik - nem mondom hogy soha semmi egészségtelen nem csúszik le, de nem tömjük magunkat gyorséttermi kajával. Igen, suliban ha lesz saját költő pénze, lehet hogy vesz magának egészségtelen kaját, sőt biztos mekibe is el fog menni, én nem fogom ebben megakadályozni. De otthon egészségesen fog étkezni és ez a példa lesz előtte. Én bízom a fiamban!
2012. jún. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Boglárka, hány évesek a gyermekeid?
2012. jún. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!