Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen gyakran viszed KISgyerm...

Milyen gyakran viszed KISgyermekedet gyorsétterembe? Bármelyikbe.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 10. 20:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Szóval végül vitted mekibe vagy sem???
2012. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdeztem, hogy vigyem-e vagy sem, mi nem járunk (ráadásul büdösnek nevezik a gyerekek, hacsak elhaladunk is mellette).

Egyszerűen csak kíváncsi voltam.

2012. jún. 19. 22:11
 23/33 anonim ***** válasza:

6 éves a kislány, 1-szer voltunk Mekiben - a 6 éve alatt.

Még jó, hogy tőlünk is 30 km-re van...mert megvallom, én sem részesítem előnyben a gyorséttermeket.

2012. jún. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Alkalomszerűen szoktunk menni, husi és krumpli a menü ezen esetekben, mást nem szeretnek.


Barátnőm sosem tenné be a lábát a gyerekkel ilyen helyre, helyette kakaóscsigán és egyéb baromságokon él a gyermek, de szentül hiszi, hogy egy mekis hasábburgonyától gyomorrontást kapna :D

Hát mennyivel egészségesebb egy jó kis liszt cukor égetett tésztadarab cukros gyümölccsel (lekváros palacsinta) vagy egy nudli, császármorzsa, felvágottas kenyér, szörp, puding és még sorolhatnám.

Birom, amikor a kedves anyukák hisztéikusan tiltakoznak a meki ellen, aztán meg otthon eszik a xart a gyerekek. Bocs kérdező, ez nem rád vonatkozik és nem is a válaszolókra :)

2012. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

hát én egy pl vagyok arra aki nem eszik mekis kaját és arra is aki nem adott még cukrot a gyerekének, aki 14 hónapos. Mindkettőért itt szépen le szoktak pontozni. De nem érdekel. Szénhidrát üres kalória, mi a párommal esszük, de mértékkel, viszont a babának nem adok, amíg nem "muszáj". Nemrég vettem neki kakaót, hogy azért ilyet is lásson, meg persze a kakaóbab egészséges, ha mértékkel fogyasztják. A gyereknek valókban minden volt cukor, úgyhogy olyat vettem, amiben nincs, csak kakaóbab. Ízlik neki. Egyetértek az utolsó válaszolóval a sok péksüti nem egészségesebb a mekis kajánál, de ettől még a mekis kaja sem lesz egészségesebb.

Persze ritkán egyszer egyszer miért ne? De én valahogy nem bírom ezek a gyorséttermeket.

2012. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Esetleg egy érdekes cikk gyorséttermi marketingről, ha valakit érdekel...


[link]

2012. jún. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is. Előre "szólok", hogy aki nem jár ilyen helyekre, az miért baj?! Mi sem járunk, és eszemben sincs menni, főleg gyerekkel! Ott aztán csak egészségtelen kaják vannak, drága, és tényleg büdös. :S Ha nyaralni megyünk akkor étteremben eszünk, de akkor is megnézem mi van az étlapon, mert nem mindegy, hogy mit eszünk! Persze nem csak zöldség, gyümölcs a mindennapos étrend. Szóval mi nem megyünk ilyen gyorskajáldákba, inkább itthon megcsinálom egészségesen az ételt, és azt esszük! Aki jár, egészségére!
2012. jún. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Kb évente 2x. Mi sem járunk, másrészt meg úgyis csak a sült krumplit eszi meg.
2012. jún. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Még nem voltunk és egyelőre nem is tervezzük, hogy megyünk, 2,5 éves a fiam.

Most épp babát várok és szerencsére egyáltalán nem kívánom a gyors kaját, még a szagától is irtózom :)

Én is azon a véleményen vagyok, hogy amíg én tudom szabályozni addig igyekszem egészséges ételeket adni neki. Később valószínű úgysem lehet elkerülni, hogy egyszer-kétszer ott együnk.

Nagyon könnyen hozzálehet szokni ezekhez a mű, felfokozott ízű ételekhez, utána meg csodálkoznk, hogy a gyerek nem eszi a normális kaját.

2012. jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%
Azok a gyerekek, akiknek tiltva van a meki meg a cukor, ők fognak először malackányira hízni az addig tiltott gyümölcstől, amint kikerülnek anyuci hatósugarából. Értem ezt arra, hogy azok a kicsik, akiknek tiltva van minden ami nem fényes bioalma és zabkorpa, az általános iskolában a büfében degeszre tömik magukat hambucival és csokikával. Tapasztalat....
2012. jún. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!