Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS agyhártya tapasztalat?

SOS agyhártya tapasztalat?

Figyelt kérdés
Hirtelen láz(38,6) hányás és étvágytalanság.Se orr folyás se hasmenés tehát nem tipikus vírus. Agyhártya első tünetei. Meddig várjak? Heim Pál kórházat hívtam azt mondták 40-41 a magas láz. Egyáltalán van esélyünk erre a kórra? Tapasztalat valaki??Figyelgetem és 20-30 percenként mérek
2012. ápr. 11. 23:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Levert,kedvtelen volt és minden nélkül (párna,cumi)elaludt egy perc alatt miután hányt úgy hogy szolt a tévé és villany is fel volt kapcsolva.Ez semmikor se volt jellemző.21 hónapos
2012. ápr. 11. 23:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne gondolj egyből a legrosszabbra! Van olyan vírus,ami ezeket a tüneteket produkálja. Sőt van olyan gyerek is,aki láz esetén automatice hány. Pótold a folyadékot mindenképpen. Jobbulást!
2012. ápr. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a a választ és nyugtatást.

Egyébként nem hányós típus,sosem hányt még csak most.Ez is az egyik oka,hogy idegesít a dolog..

2012. ápr. 11. 23:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont az is érdekel,hogy van-e olyan vírus ami lázzal és hányással jár de semmiképp se hasmenéssel és orr folyással?
2012. ápr. 11. 23:39
 5/10 anonim ***** válasza:

fiamnak 4x volt eddig vírus fertőzése, egyiknél se volt se orrfolyás, se hasmenés.

biztos, hogy ezek tipikus tünetek?

viszont enyémnek mind a 4x nagyon magas láza volt, 39,5-39,9, szinte csillapíthatatlan!


hogy jutottál az agyhártya gyulladásig?

nem lététek az oltást 1 éves kora körül?


enyém 2 hónapos korában kapta meg mert a környékünkön volt megbetegedés és mindenkit értesítettek akinek gyereke volt. elég komolyan vették.


38,6 fokos láznál és hányásnál én inkább gyomorrontásra gondolnék ;)

jobbulást a kicsidnek!!!

2012. ápr. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Most van egy jó kis hányós hasmenéses járvány. Hiába nem járunk sehová, nekem sikerült terhesen elkapni. Lázzal jár. Szerencsére kis fiam nem kapta el. Nem kötelező, hogy mindenki hány és a hasa is megy egyszerre, valaki így, valaki úgy. Egyik napról a másikra jött.
2012. ápr. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell egyből a legrosszabra gondolni.

Mi is beleestünk a múlthéten s nagyon beteg lett a fél család.Hányás,hasmenés.De szerintem ez csak vírus!

Orvosnak mindenképp mutasd meg!


Jobbulást!

2012. ápr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Agyhártyagyulladás ellen nem oltanak?????
2012. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: van oltás ellene, de nem kötelező, csak választható.
2012. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a biztató mondatokat és a segítséget! Átvészeltük az egészet.Szerencsére nem tartott sokáig,már újra a régi:). És nem az volt de akkor minden egybevágott és megijedtem és mire gondol egy anya először ha nem a legrosszabbra...:/

Egyébként a kötelezőket természetesen megkapta az agyhártyára pedig jövőhéten kerül sor.

2012. ápr. 16. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!