Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktatok kiabálni a gyerkőcöt...

Szoktatok kiabálni a gyerkőcötökkel?

Figyelt kérdés
3 éves a kislányom,kb egy hete nagyon durván hisztis, de mindenért, ma kétszer is "elszakadt" a cérna, és kiabáltam vele..
2012. ápr. 12. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen minden kicsi áttesik.Hisztikorszak!!Persze néha kiabálunk velük,de majd rájössz,ha otthagyod és nem foglalkozol vele akkor hamar megunja és túl lesztek rajta.Nincs olyan szülő akinél soha nem gurul el a cérna:)))
2012. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, mikor 1000redszerre szólok hogy Pl ne ütögesse az üvegajtót, vagy ne üsse a kistesóját és hasonló dolgok. Naponta... persze nem ordítozom, de hangosabban beszélek, főleg hogy eljusson hozzá a nagy hiszti-üvöltés közben, mikor közbelépek...újra... és akkor jön a bünti, elmagyarázom, hogy miért van stb.

2,5 éves és rettentő hisztis-makacs-"csak azért is". :S Dackorszak már jó pár hónapja... lehet gyorsan fogok őszülni. :)

2012. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Van, hogy rákiabálok. Lehet, hogy én csinálok vmit rosszul, de a 17 hónapos kislányomnál már hónapok óta tart a hisztis korszak. Nem veszem fel, nem foglalkozom vele sokáig, de ő meg nem hagyja abba. Általában ott hagyom, vagy csak ülök és némán nézek rá, de vagy a saját ujját harapdálja közben, vagy belém harap, vagy csak ordít folyamatosan. Az utóbbi időben már el szokott szakadni a cérna, ilyenkor kiabálok vele kicsit. Mondanom sem kell, ez sem vezet célra. Bántani sosem tudnám, így viszont a kiabálással kieresztem a gőzt...
2012. ápr. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. választ akár én is írhattam volna. Szintén 17 hós a kislány, és már jó ideje elkezdte a hisztis korszakot. Néha én is elvesztem a türelmem, amikor már ezredszer csinálja ugyanazt a tilos dolgot / hülyeséget vagy akaratoskodik. A nem figyelek rá, és a "bünti" idővel meghozza a sikert, csak addig ne őszüljön meg az ember :). Nálunk a "bünti" a pár perces kényszerpihenő a pihenőszékben. Ha épp úgy van, ott biztonságosan ki is tombolhatja magát, én meg addig valahol máshol lenyugszom.
2012. ápr. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is. Nem vagyok rá büszke, ez tény. De tudomásul veszem, hogy én is emberből vagyok, akinek nincs egyformán mindig jó kedve.
2012. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, előfordul, de meg nem ütöm.
2012. ápr. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
velem is előfordul és én sem vagyok rá büszke. Szerencsére ritkán van rá példa, nagyon jók a gyermekeim, de a fiam anya-anya-anya periódusa az őrületbe kerget. DE hálát adok Istennek, hogy nem igazán hisztis fajta egyik gyerekem sem.
2012. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!