Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Terhesség alatt ért hatások...

Terhesség alatt ért hatások befolyásolhatják kislányom viselkedését?

Figyelt kérdés
Terhesség alatt rettenetesen kimerült voltam idegileg, félelem érzet, pánik. Ha kinyílt vagy becsukódott az ajtó összerezzentem, hangos szóra szintén. Most meg ezeket tapasztalom a kislánynál is. 22 hónapos összerezzen ha megszólal a telefon, kinyílik az ajtó, kutya vakkant, egyéb zajok. Mit tehetnék, hogy megszűnjön ez az állapot?
2012. ápr. 14. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A kinenziológia szerint igen hatással van a babára ha éri valami az anyát.
2012. ápr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mivel segíthetnek neki, hogy ne zavarják ezek a zajok
2012. ápr. 15. 08:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Én hiszek benne, hogy igen, de nem hinném, hogy 22 hós ksilányod most ezért ijedezik meg. A lányom is 20 hós, és ugyanez van. Sztem ez náluk életkori sajátosság, normális.


Lehetőleg Te ne reagálj erre ijedtséggel, de annyit mondhatsz neki azért, hogy aha, igen, anya is hallotta, becsapódott az ajtó, ugatott a kutyus, de nem baj, van ilyen sokszor, és mosolyogj, majd már kezdj is vmi másra terelni a figyelmét, vagy ha nem megy, akkor mutasd meg neki mi az ami a zajt keltette.


Ha nagyon megijed, és sír is nagyon(pl. mi panelban lakunk, és gyakran fúrnak a kedves szomszédok), én akkor felveszem, és nyugtatom míg tart a dolog. de aztán ha megnyugszik, mindig mondom neki, hogy nézd tudod, apa is csinlta a polcot, ő is fúrt, meg is mutatjuk neki a fúrót, sőt meg is foghatta. de ilyen dolog nagyon sok volt, pl. a konyhai mixer, apa villanyborotvája, de nekünk ez a szoktatás-dolog bejött.


remélem nektek is bejön..:-)

2012. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, porszívó, turmix ezekre is így reagál. Mikor nem zúg akkor ő is akar porszívózni.

Köszi a tanácsot.

2012. ápr. 15. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!